قابلیت های جدید تلگرام 2022

سئو

..قابلیت های جدید تلگرام 2022..
سئو

قابلیت های جدید تلگرام 2022

فوروارد پیام ها دیگر قابلیت جدید تلگرام محسوب می شود. از این به بعد اگر گزینه forward message را انتخاب کنید. پیش نمایشی برای آموزش نحوه ارسال پیام نمایان می شود.  در این جا بعضی از موارد به جهت  شخصی سازی بیش تر در دسترس خواهد بود. یکی از این موارد امکان حذف کردن نام فرستنده یا مخفی کردن کپشن رسانه ای است.

 تلگرام دارای میلیون ها کانال با موضوع های گوناگون است. در بروز رسانی جدید  شما به راحتی قادر هستید که از کانالی  به کانال دیگر بروید. برای استفاده از این قابلیت  تنها کافی است بعد از دیدن تمامی پست های موجود در کانال، بر روی گزینه کانال بعدی که در قسمت پایینی صفحه نمایان می شود، کلیک کنید. با انجام این کار به راحتی به کانال دیگری انتقال پیدا می کنید. اگر که به پوشه بندی تلگرام خود پرداخته اید. ترتیب کانال ها به این صورت می شود، که کانال های پوشه جاری به کانال های پوشه های بعدی انتقال داده می شود و بعد از آن به قسمت  آرشیو خواهد رفت.

یکی دیگر از قابلیت های جدید تلگرام، استیکر های پر طرفداری است که در قسمت بالای استیکر ها نشان می دهد. اگر می خواهید این استیکر ها را به تلگرام خود اضافه کنید، گزینه Add را بفشارید، تا در تلگرام شما ذخیره شوند.

همان طور که در هنگام تایپ کردن طرف مقابل یا در زمانی که  در حال ویس گرفتن برای شما است، تا آن ها را ارسال کند، و تلگرام در بالای صفحه چت به شما خبر می دهد؛ از این پس زمانی که طرف صحبت شما به انتخاب استیکر در صفحه چت می پردازد، تلگرام به شما این جست و جو و ارسال استیکر را نیز اطلاع می دهد. علاوه بر این در قسمت کامن های کانال ها شما می توانید، شاهد شمارنده پیام هایی که نخوانده اید، باشید.

از  دیگر جذابیت های ظاهری تلگرام می توان به اضافه شدن ایموجی های متحرک جدید و جذاب، اشاره کرد. این ایموجی ها بسیار پر طرفدار هستند.

از طرفی پشتیبانی از نسخه Wear OS تلگرام ظاهرا  به آخر رسیده است، زیرا این نرم افزار دیگر در گوگل پلی استور Wear OS وجود ندارد.

ویژگی دیگر اضافه کردن سریع حساب تلگرام خود بر روی یک رایانه شخصی است. تلگرام اکنون گزینه ای به نام Devices را در منوی خود قرار داده است،  تا بتوانید از راه کد QR، سریع لب تاب یا دسک تاپ خود را به تلگرامتان متصل کنید. هم چنین تلگرام تنظیماتی را  افزوده است، که پس از یک دوره زمانی مشخص، به مدت یک هفته الی شش ماه،  به صورت خودکار شما را از دستگاه هایی که دیگر غیر فعال است، خارج می کند.

شما این امکان را دارید که در بروز رسانی جدید تلگرام با عنوان یک کانال، به ارسال پست در گروه های عمومی بپردازید.

منبع : seorooz  |  
59
2022-01-24 00:33:19
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24029
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10268
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9549
27 آذر 1398