قیمت قفل ریموتی درب اتاق مدیر و آرام بند آن

سئو

..قیمت قفل ریموتی درب اتاق مدیر و آرام بند آن..
سئو

قیمت قفل ریموتی درب اتاق مدیر و آرام بند آن

در این گزارش قصد داریم شما را با بعضی از محصولات وب اسیت دیدبان سئوی گوگل خوبی در زمینه سیستم های امنیتی و درب های اتوماتیک دارد آشنا کنیم.

شما را با انواع قفل ریموتی و بخصوص قفل ریموت کنترلی درب اتاق مدیر عامل آشنا کنیم.

ابتدا با انواع قفل ریموت دار آشنا می شویم

  1. قفل ریموت کنترلی مغناطیسی یا مگنتی
  2. قفل ریموت کنترلی شفتی یا بولت لاک
  3. قفل ریموت کنترلی مغزی مقابل برقی

قفل های ریموت کنترلی مگنتی – مغناطیسی

قفل های ریموت کنترلی مگنتی یا مغناطیسی معمولاً نیروی بسیار بالایی دارند و در را به سختی می توان باز نمود.  این  قفل ها معمولاً بر روی درب های ورودی آهنی و چوبی و یا درب اتاق سرور که نیاز به ایمنی بالایی هست نصب می شود تا از ورود افراد به صورت ناخواسته جلوگیری شود.

قفل های ریموت کنترلی شفتی

نوع دیگر قفل ریموت کنترلی شفتی یا bolt lock می باشد که این قفل نیز به جهت فراهم آوردن ایمنی بالا نصب می شوند.  قفل های شفتی یک میله متحرک دارند که این میوه متحرک از داخل چهارچوب به داخل در فرو میرود و درد را در جای خودش ثابت می‌کند.

قفل های شفتی و مغناطیسی در دو نوع زیر تولید و عرضه می‌شود

  1. قفل های fail safe
  2. قفل های  fail secure

قفل های fail safe

 این نوع قفل ها در هنگامی که برق قطع میشود به صورت اتوماتیک باز می شود.  به این صورت در مواقعی مانند طوفان بارندگی شدید و زلزله که ممکن است برق قطع شود اتوماتیک این قفل ها باز می شود و برای مکان هایی که اشخاص حضور دارند این نوع قفل توصیه می شود تا در صورت بروز حادثه افراد در داخل ساختمان گیر نکند.

 در صورتی که بخواهیم در هنگام قطع برق نیست این گفت همچنان در وضعیت قفل باقی بماند باید از دستگاه یو پی اس ۱۲ ولت استفاده شود تا حتی در هنگام قطعی برق نیز قفل بدون برق نشود

قفل های fail secure

این نوع دیگر در هنگام قطع برق همچنان قفل باقی می ماند.  اکیداً توصیه می شود این نوع قفل برای جاهای که در داخل ساختمان افراد حضور دارند نصب نشود زیرا در هنگام قطع برق در حوادثی مانند طوفان درب قفل می‌شود و دیگر امکان خارج شدن از محل وجود ندارد.

 توصیه می شود این نوع قفل فقط برای جاهایی که وسایل و تجهیزات با ارزش پشت در هست و شخصی در آنجا حضور ندارد استفاده شود.

قفل ریموت کنترلی مغزی مقابل

 این نوع قفل ریموت دار پرکاربردترین قفل ریموتی و پرفروش ترین آن ها است.

 این قفل به صورت پرفروشی جهت نصب بر روی درب ورودی شرکت و یا درب اتاق مدیر استفاده میشود.

یکی دیگر از کاربردهای این قفل ها نصب بر روی درب ورودی مغازه ها طلا فروشی ها صرافی ها و پارتیشن بانک ها می باشد.

 البته نکته ای که باید در اینجا به آن اشاره کنیم این قفل های مغزی هم قابل جنبه رفاهی دارند و اگر با ضربه بسیار بالا به در نیرو وارد شود در باز میشود.

متاسفانه بسیاری از طراحی ها و طلا فروشی ها از این نوع قفل برای ایمن تر نمودن درب فروشگاه خود استفاده می کنند ولی این قفل ها جنبه ایمنی ندارند و فقط جنبه رفاهی دارند و توصیه می شود در صورت نیاز به قفل ریموتی درب طلافروشی و صرافی از قفل های شفتی و یا مگنتی که ایمنی بیشتری دارند استفاده شود.

قفل ریموتی درب اتاق مدیر

قفل های مغزی مقابل که برای درب اتاق مدیر استفاده میشود در صورت قطع برق دارای خلاص کن هستند که می‌توان در را خلاص نمود و با استفاده از دست در را باز و بسته نمود و در مواقعی که برق است از سمت بیرون با دستگیره درب باز نمیشود و ارباب رجوع با زنگ زدن یا درب زدن مدیر عامل یا مسئول دفتر ایشان را مطلع می کند و در صورتی که مدیر صلاح بداند با استفاده از ریموت کنترل در را برای ارباب رجوع باز می کند.

قیمت این قفل های ریموتی در مقایسه با سایر انواع قفل پایین‌تر است و نصب آن آسانتر نیز می باشد و خرابی کمتری نیز دارند پس پس از هر نظر که فکر کنید نصب این نوع قفل ریموتی بر روی درب اتاق مدیر بیشتر توصیه می شود .

نصب آرام بند به همراه قفل ریموتی

یکی از مواردی که در نصب قفل ریموتی باید به آن اشاره شود این است که قفل ریموتی با استفاده از ریموت درب را باز می‌کند ولی اگر شخصی که وارد شد پشت سر خود در روند نفرات بعدی به آسانی می توانند از از داخل درب عبور کرده و وارد شوند.

پس راه حل چیست؟

راه حل نصب جک آرام بند بر روی درب ورودی شرکت درب مغازه درب اتاق مدیر و یا هر دریایی است که بر روی آن قفل ریموت کنترلی نصب میکنید.

 با نصب آرام بند درب پس  از این که شما با استفاده از ریموت کنترل اجازه ورود به ارباب رجوع را دادید و ایشان وارد شدند آرامبند به صورت اتوماتیک درب را می بندد و در مدت قفل می‌شود و نفر بعدی بدون اجازه امکان وارد شدن را نخواهد داشت و ناچار است در بزند و در صورتی که شما صلاح بدانید در را با استفاده از ریموت کنترل برای نفر بعدی نیز باز میکنید.

همچنین در هنگام خروج اشخاص ازاتاق شما نیاز نیست حتما به آنها تاکید کند که درب را پشت سر خود ببرد و آرام بند این کار را برای شما انجام می دهد.

کاربردهای اصلی انواع قفل ریموت دار با توجه به نوع درب

درب چوبی ، ضد سرقت ، لمسه ریموتی

در صورتی که شما از انواع درب چوبی درب لمسه درب ضدسرقت درب آلومینیوم و مانند آن استفاده می‌کنیم و این درب ها دارای قفل و دستگیره معمولی می باشند بهترین نوع قفل ریموتی قفل مقابل برقی می باشد همچنین دربهای مغازه های قدیمی که فریم آهنی و شیشه دارند زمانی که دستگیره های نرمال و معمولی دارند می توان از این نوع قفل برای آنها استفاده نمود.

درب شیشه سکوریت ریموت کنترلی

در صورتی که درب های شیشه سکوریت و یا پارتیشن های اداری شیشه ای دارید که معمولاً بر روی این درب ها بافت های معمولی وجود ندارد و از غذاهای خاص بهره می‌برند ناچارید برای بستن این درب ها با پای ریموتی شفتی و یا مغناطیسی نصب شود.

حال  تفاوت قفل شفتی با قفل مگنتی چیست که ما بتوانیم تصمیم‌ گیری کنیم کدام آنها را نصب کنیم؟

قفل شفتی معمولاً توکار است و در صورت نصب قفل شفتی در به هر دو سمت باز و بسته میشود.

 قفل مگنتی معمولاً روکار است و در صورت نصب قفل مگنتی در فقط به یک جهت به سمت داخل و بیرون باز میشود.

حال اگر وقتی که درب را رها می کنید به صورت دقیق به سر جای خودش برمی‌گردد می‌توانید از قفل شفتی که مزیت های بیشتری دارد استفاده نمایید.

ولی اگر دقت بازگشت درب به سر جایش بالا نیست و دقیقاً به زاویه صفر خود برنمی‌گردد ناچاریم از قفل مگنتی استفاده کنیم و در صورت نصب قفل شفتی درب دچار مشکل می شویم و درب به درستی بسته نمیشود.

ریموت دار نمودن درب آهنی حیاط

اگر هدف از ریموت نمودن در فقط کنترل تردد باشد می توانیم از قفل مغزی مقابل استفاده نمایید

 ولی اگر ملاحظات امنیتی و ایمنی نیز در دستور کار ما باشد باید از قفل مگنتی و یا شفتی استفاده نماییم

لازم به ذکر است قفل شفتی به صورت توکار نصب می‌شود ولی قفل مگنتی به صورت روکار نصب می شود.

این قفل ها قابلیت اتصال به آیفون را نیز دارند و همچنین قفل های آیفونی معمولی را نیز می توان با استفاده از یک مدار ساده کنترلی نمود تا علاوه بر استفاده از آیفون برای باز نمودن در بتوان از ریموت نیز برای باز نمودن در استفاده نمود.

نکته‌ای که در اینجا باید به آن اشاره نمود انواع مختلف قفل های برقی و ریموت کنترل ای علاوه بر ریموت کنترل امکان همسان سازی و هماهنگی با انواع دستگاههای کنترل تردد و اکسس کنترل مانند دستگاه اثر انگشتی و یا کارتخوان را نیز دارا می باشند.

جهت بررسی بهتر محصولات و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت دیده بان مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۲۴۱۰۴ تماس بگیرید.

288
2020-11-16 05:48:07
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23210
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

9199
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

8243
27 آذر 1398