محبوب ترین وب سایت ها از نظر طراحی سایت

طراحی سایت

..محبوب ترین وب سایت ها از نظر طراحی سایت..
طراحی سایت

محبوب ترین وب سایت ها از نظر طراحی سایت

امروزه خیلی ها به دنبال طراحی وب سایت هایی هستند که بتواند طراحی خاص خود را به نمایش بگذارد یا همان محبوب ترین وب سایت ها را پیدا کنند و و سایت خود را با آنها تطبیق دهند و باعث جذب کاربران شود به علاوه توسعه دهندگان وب با تجربه خود در زمینه طراحی وب سایت ها و طراحان وب با آگاهی در این زمینه در حال انجام تحقیقات خود برای بهترین مباحث طراحی وبهستند تا بتوانند تکنیک هایی رتا برای بهتر شدن وب سایت ها و به محبوبیت رساندن آنها پیدا کنندتا در عین سادگی این روش ها کاربرد بالای را داشته باشد در ادامه چند بخش برایتان آورده ایم از سایتهای محبوب که از آنها استفاده میکنند برای محبوبیت خود و شما نیز میتوانید از آنها برای محبوبیت وب سایت خود از آنها استفاده کنید

محبوب ترین وب سایت ها چه بخش هایی دارند ؟

 1. خواندن
 2. چقدر طول می کشد تا یک توسعه دهنده وب تبدیل شوید
 3. فهرست مطالب
 4. محبوب ترین عناوین طراحی وب سایت برای سال 2020
 5. طراحی تعاملی
 6. مینیمالیسم
 7. پیمایش اختلاف منظر
 8. پیمایش بی نهایت
 9. سازگاری با مرورگر متقاطع
 10. تایپوگرافی
 11. انیمیشن های CSS
 12. رنگهای جالب تر و چشمگیرتر
 13. داستان گفتن
 14. طراحی تخت 2.0
 15. هوش مصنوعی (AI)
 16. محبوب ترین عناوین طراحی وب سایت برای سال 2020
 17. طراحی تعاملی
سایت

محبوب ترین وب سایت ها

مباحث زیادی در رابطه با طراحی وب مورد بررسی قرار می گیرد اما محبوب ترین مبحث برای طراحی وب که به طور گسترده مورد بحث و بررسی قرار می گیرد،”طراحی پاسخگو” است. تنظیم صحیح و مناسب با هر وسیله ای ، برای یک وب سایتممکن است از یک دسک تاپ 15 اینچی یا یک لپ تاپ 21 اینچی یا یک iPod یا تبلت یا صفحه نمایش تلفن همراه گسترده ای 4 اینچی به همراه تمام مؤلفه ها و ویژگی های آن باشد. به عنوان “طراحی پاسخگو” شناخته می شوند. این داغترین موضوع برای ایجاد وب سایت است زیرا مردم شروع به استفاده از لپ تاپ و دسک تاپ در دفتر خود یا در خانه و موبایل و تبلت های موجود میکنند به طور متداول و آنها را کنار نمیگذارند با افزایش دسترسی Wi-Fi ، به یک ویژگی مشترک تبدیل شده است.

مینیمالیسم

یکی دیگر از موضوعات طراحی داغ “مینیمالیسم” است. این امر در دنیای طراحی وب متحول می شود. همانطور که گفته می شود ، “کمتر ” طراحان وب بیشتر با طراحی ابعاد حداقل نسبت به منحنی ها و رنگ های خیره کننده بیشتر مورد تشویق قرار می گیرند. طراحی تمیز با حداقل عناصر ، تمرکز بیشتر روی مطالب ، مورد استقبال در بین تمام طرح های زیبا است.

پیمایش اختلاف منظر

پیمایش اختلاف منظر

این اثر پیمایش در بین صاحبان وب سایت و طراحان رواج دارد. این انیمیشن ها در بخش های مختلفی انجام می شوند ، آنها دارای سرعت های مختلفی هستند به عنوان مثال ، تصویر پس زمینه کندتر از تصویر پیش زمینه حرکت می کند و باعث ایجاد یک برخورد تصویری دلپذیر می شود. بحث های جدی در بین توسعه دهندگان وب برای ایجاد مباحث جدید طراحی وب وجود ندارد که این ویژگی را داشته باشند این یک درمان بصری را در صورت استفاده حداقل و انحراف ناخواسته هنگام استفاده حداکثر فراهم می کند.

 • همچنین
 • خواندن
 • پیمایش اختلاف منظر در طراحی وب
 • پیمایش بی نهایت


این ویژگی چالشی را برای SEO به وجود می آورد. نمونه دقیقی از این نوع پیمایش فیدهای فیس بوک یا توییتر است. و این مال وقتی است که کاربر به انتهای صفحه رسید ، محتوا به روز می شود و بارگذاری می شود. این برای یک سایت خرید مفید است ، اما خطر تحریک کاربر در وب سایتهای عادی آموزنده را دارد. طراحان وب مجبورند دو بار فکر کنند ضمن اینکه این ویژگی را در وب سایت خود قرار دهند.

 • همچنین
 • خواندن
 • آیا کاربران برای پیمایش وب سایت شما دارای اهمیت هستند
 • سازگاری با مرورگر متقاطع
سایت

این موضوع که هنوز در پس زمینه بارگیری می شود قدیمی است . هر مشتری می خواهد وب سایت خود را با همه مرورگرها از جمله نسخه های قدیمی بهتر مطابقت دهد. و از این رو ، سازگاری بین مرورگر چیز اصلی برای بررسی و اطمینان از هر توسعه دهنده وب است.

تایپوگرافی

مهمترین موضوع برای طراحی وب سایت است که تاکنون مورد غفلت واقع شده است اینکه نویسنده بتواند قلمش را مدیریت کند خیلی مهم است و میتوان گفت که که کل موفقیت یک وب سایت و محتوای آن به این بستگی دارد. خوانایی و خوانا بودن آن به فونت های وب سایت بستگی دارد. آنها حال و هوای کاربر را تنظیم می کنند. برخی قلم ها آنقدر مرتب و تمیز هستند که مردم را به خواندن تشویق میکنند . برخی کاربر را تحریک می کنند و برخی خواندن را مشکل می کنند.

 • همچنین
 • خواندن
 • روندهای تایپوگرافی
 • انیمیشن های CSS
تایپوگرافی

طراحان وب در مورد ادغام فعالانه انیمیشن ها از طریق CSS بحث می کنند ، که به نوبه خود از موضوعات طراحی وب بسیار استفاده می شود. از آنجا که صفحات وب به Android بیشتر وابسته اند و انیمیشن های مشابه CSS به ساعت نیاز دارند.

 • همچنین
 • خواندن
 • چارچوب های CSS
 • پیش زمینه های ویدئویی ، اهمیت محتوا و سؤال بیشتر و سخت تر سئو موضوعات دیگر با توجه به طراحی وب است.

رنگهای جالب تر و چشمگیرتر در محبوب ترین وب سایت ها

در سال های اخیر ، استفاده از رنگ های فانتزی و خیره کننده رواج یافته است ، این رنگها بیشتر در سیستم عامل های دیجیتال اجرا می شود

در سال 2020 می توانیم دوباره شاهد استفاده از رنگ های چشمگیر باشیم. البته با کمک برخی از روش های جالب و چشمگیر در استفاده از رنگ ها ، و طراحان تعدادی از گزینه های بیشتر برای ارائه تجربیات استثنایی مشتری دریافت می کنند. جالب است که ما گزینه های دیگری را برای شخصی سازی تجربیات منحصر به فرد برای مصرف کنندگان بررسی خواهیم کرد تا آن جرقه ای را که همیشه آرزو می کردیم را ایجاد کنیم

داستان گفتن

تجسمات متحرک و تفسیر داده ها در امتداد خطوط سه بعدی با سرعتی غیرمنتظره در حال گسترش هستند. داده ای که جالب و چشم نواز نیست خیلیل قابل استفاده نیست ، آیا موافق نیستید؟ در حقیقت ، روند جدید به داستان پردازی کارآمد که از طریق طرح ها جریان دارد ، هدایت می شود. این اطلاعات ضمن بیان اطمینان از مشغول بودن مخاطبان ، اطلاعات پیچیده را منتقل می کند. اگر بخواهند نسل جدیدتری را درگیر کنند ، جایی که رنگهای جسورانه تایپوگرافی مینیمالیستی و جسورانه را پیدا می کنند ، طراحان موظف هستند که از این کادر خارج شوند ، بنابراین در جستجوی موضوعات برتر طراحی وب هستند. در سال 2020 و بعد از آن ، دسترسی بیشتری به فناوریهای جدید و جدید وجود خواهد داشت ، که در نهایت باعث ایجاد تعدادی از طراحان می شود (زیرا اکثر افراد استفاده از انیمیشن را برای داستان گویی ترجیح می دهند).

 • همچنین
 • خواندن
 • انیمیشن در طراحی وب سایت


ممکن است شما به خوبی از نقش واقعیت افزوده و واقعیت مجازی آگاه باشید که به کشف امکانات مختلف مدلهای مجازی کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که هر زمان که شروع به کار روی یک پروژه می کنید ، اطلاعات اصلی است. پس از اتمام این جنبه ، شکاف بین طراحی و علم داده کوتاه می شود و اجازه می دهد جریان نمونه های تجسم یافته و اطلاعاتی در حال افزایش باشد.

طراحی تخت 2.0

طراحی تخت 2.0

مردم نگران روند محو شدن طرح های Flat هستند. اما با حرکت به جلو ، در سال 2020 ، مطمئناً یاد خواهیم گرفت که چگونه باید انطباق خود را حفظ کنیم تا در ارتباط با ماندن ، همانطور که توسط متخصصان خاطرنشان شد. بازسازی شده و نسخه جدید آن به عنوان Flat 2.0 یا طراحی نیمه تخت نامیده می شود که به تونینگ و افزودن عمق به هویت آن تکیه می کند. این کار با اجرای شیب ها و سایه ها انجام می شود. اگر مشاهده کرده اید ، ممکن است درک کرده باشید که مارک هایی مانند Stripe ، Instagram و حتی نمادهای iOS iOS اپل نقش مهمی در طراحی مجدد مشخصات بالا بازی کرده اند. این امر در مورد شرکتهایی مانند Mastercard و Dropbox صدق می کند. مرحله جدیدی با بداهه سازی در عملکرد مرورگر وب در سایه ها راه اندازی شده است.

 • همچنین
 • خواندن
 • روند طراحی تخت
 • هوش مصنوعی (AI)


در اینجا نیازی به ذکر نیست. هوش مصنوعی تمام بخش های وب را در بر گرفته است و با سرعتی زیاد در حال گسترش است و قصد بازگشت ندارد. سرانجام ، ما می توانیم روزهای خوبی را با تلاش دستی کمتر در مشاغل یکنواخت مشاهده کنیم – بلکه تلاش دستی می تواند در سایر کارهای مهمتر به کار رود. خیلی زود ، تعدادی از شرکت های بزرگ و کوچک تصویب جدیدترین چهره فناوری را مشاهده می کنند.

 • همچنین
 • خواندن
 • AI و ML


Acodez IT Solutions یک شرکت طراحی وب در هند است که انواع و اقسام راه حل های طراحی وب اعم از سایت های چرخ فلک گرفته تا سایت های فوق مدرن را ارائه می دهد که تنها چند مورد از چندین غول کسب کرده است. ما همچنین یک آژانس سئو مستقر در هند هستیم که انواع سئو و راه حل های بازاریابی ورودی را به مشتریان ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید به وب سایت ما مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید.

199
22 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22432
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7875
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6738
27 آذر 1398