هشتگ چیست؟ و چه کاری انجام می دهد ؟ بخش 2

طراحی سایت

..هشتگ چیست؟ و چه کاری انجام می دهد ؟ بخش 2..
طراحی سایت

هشتگ چیست؟ و چه کاری انجام می دهد ؟ بخش 2

به سایت دهکده وب خوش آمدید در بخش قبل شما متوجه معنی واژه هشتگ شدید و موارد استفاده از آن را به خوبی فرا گرفته اید ما در بخش دوم این مقاله قرار است نحوه استفاده از هشتگ را برایتان توضیح دهیم و اینکه اگر از آن استفاده نکنید چه اتفاقاتی برایتان می افتد فواید هشتگ چیست ؟ چگونه از هشتگ در مشاغل خود استفاده کنید؟ و مواردی که در ادامه آنها را با توضیح مختصر عنوان کرده ایم

نحوه استفاده از هشتگ که در حال حاضر وجود دارد

به جای ایجاد هشتگ شخصی خود ، بعضی اوقات می خواهید در مورد موضوعی که یک هشتگ در آن وجود دارد وارد بحث شوید. شما می توانید آن هشتگ را در جایی (معمولاً در انتهای) توییت توییتر یا سایر به روزرسانی های رسانه های اجتماعی اضافه کنید.

با این کار ، محتوای خود را در رابطه با همان موضوع به اشتراک می گذارید. با افزودن هشتگ به محتوای خود ، شما می گویید “سلام ، من می خواهم در این بحث صحبت کنم.” سایر علاقمندان به آن موضوع محتوای شما را خواهند دید.

در صورت استفاده نکردن از آن

از آلودگی هشتگ خودداری کنید. این با استفاده از هشتک های مختلف در یک پیام واحد است. بیش از دو هشتگ در یک پیام ، خواندن را دشوار می کند.

این برای رعایت این موارد ، آداب و رسوم بد تلقی می شود که فقط یک مورد هشتگ را به یک پیام غیر مرتبط اضافه کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که محتوای شما مربوط به هشتک مورد استفاده شماست. در غیر این صورت ، افراد ممکن است شما را به دلیل اسپم بودن گزارش دهند ، یا با احتیاط پاسخ دهند.

هشتگ

نحوه استفاده از هشتگ ها برای تجارت کوچک شما

همانطور که افراد خلاق می توانند فکر کنند ، روش های زیادی برای استفاده از هشتگ برای تجارت شما وجود دارد. در اینجا 7 روش استفاده از مشاغل کوچک از هشتگ ، یا خود یا هشتگ هایی که توسط دیگران شروع شده است – وجود دارد و اکثر آنها را می توان با بودجه بسیار اندک یا به صورت رایگان انجام داد:

تجارت خود را از طریق برگزاری مسابقه به بازار عرضه کنید

شما می توانید یک مسابقه را برگزار کنید و از هشتک استفاده کنید تا افراد بتوانند در مسابقه شما شرکت کنند و در حساب توییتر خود نیز پیرو شوند. در فیس بوک مراقب باشید ، زیرا Facebook در مورد اجرای مسابقات قوانین سختگیرانه ای دارد. اما در توییتر آسان است.

در اینجا مثالی وجود دارد:

برای کسب فرصتی برای بدست آوردن 250 دلار کارت AMEX برای یک کمد لباس جدید در تابستان ،CottonFashion & RT را دنبال کنید! #FabricOfMySummer قوانین: http: //t.co/QVZzdsLmo2

  • AsTheNight (AsTheNight) 12 آگوست 2013

با افرادی که از #FollowFriday استفاده می کنند ، شبکه برقرار کنید

هشتگ

هشتک #FollowFriday (یا #FF مختصر) راهی ساده برای شبکه سازی با دیگران است. جمعه ها ، به افرادی که توییت شما را مفید می دانند فریاد می زنید. این روشی کلیدی است که پیروان توجه ما را به خود جلب می کنند ، و ما احتمالاً آنها را به عقب برگردانیم.

در اینجا مثالی وجود دارد:

FF بهSmallBizTrendsSmallBizLadyBeinpulseIrregularsSCOREMentors برای ارائه مطالب عالی #smallbiz در این هفته # فریاد بزنید!

  • CapTap (weareCapTap) 9 آگوست 2013

برای برگزاری یک گفتگوی توییتر از هشتگ استفاده کنید

گفتگوهای متنی در توییتر برگزار می شود. از آنجا که توییتر فقط یک سیستم عامل بزرگ باز است ، شما باید راهی را برای تعیین چه کسی در گپ شرکت کنید. در غیر این صورت ، شما هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا توییت به چیزی که شخص دیگری در گپ گفته است پاسخ می دهد یا خیر ، پاسخی ندارید.

اینجاست که یک هشتک مفید است.

یک هشتگ منحصر به فرد اختصاص دهید ، همه از آن استفاده می کنند ، و voila – شما میزبان یک بحث هستید ، حتی یک بحث متن.

آیا نمی خواهید چت خود را سازماندهی کنید؟ سپس در یک گپ ایستاده شرکت کنید. روزهای چهارشنبه ، از ساعت 8 الی 9 به وقت شرقی ، با میزبان ملیندا امرسون ، #SmallBizChat را امتحان کنید. بخوانید: نحوه شرکت در گپ توییتر.

4- در یک همایش شرکت کنید و با سایر شرکت کنندگان ارتباط برقرار کنید

این کنفرانس ها و رویدادهای تجاری این روزها هشتگ اختصاصی برای این رویداد اختصاص داده است. یک راه آسان برای پیدا کردن شخص دیگری در آنجا و ارتباط حضوری با آنها ، بررسی جریان توییتر برای هشتگ است. ببینید چه کسی توییت می کند ، و سپس یک پیام مستقیم به آن شخص ارسال می کنید ، تا زمان اتصال را تنظیم کنید.

5- محتوای کسب و کار را با استفاده از هشتگ های “موضوع کلی” پیدا کنید و به اشتراک بگذارید

شما می توانید با بررسی هشتگهای مربوط به موضوعات کلی مانند # مارکتینگ یا #SmallBiz ، محتوای تجاری ارزشمند را از طریق توییتر پیدا کنید. آیا می خواهید محتوای شما بیشتر پخش شود؟ هنگام به اشتراک گذاشتن محتوای شخصی خود از چنین هشتگ هایی استفاده کنید و از افرادی که می توانند محتوای شما را ببینند ، حداکثر استفاده را ببرید.

شما می توانید در بسترهای دیگر اجتماعی مانند پینترست کاری مشابه انجام دهید. بیایید بگوییم که شما محصولات غذایی ، مانند خط سس های BBQ خودتان را می فروشید. می توانید از هشتگ #BBQ در Pinterest استفاده کنید تا عکس های دستور العمل ها را با استفاده از محصول خود به اشتراک بگذارید و با دیگران که کباب دوست دارند در ارتباط باشید.

استفاده از هشتگ برای نامزدهای جوایز

برای جوایز Influencer Business Small ، از هشتگ #SMBinfluencer استفاده می کنیم. این راهی برای توسعه انرژی و هیجان در اطراف جوایز ، و برای ما به عنوان برگزار کنندگان جوایز برای پیگیری بحث در مورد آن است. نامزدها از آن برای دیدن بحث در مورد نامزدهای دیگر درگیر و در میان اجتماعات خود استفاده می کنند.

از Hashtags.org برای هوش رقابتی استفاده کنید

ببینید دیگران چگونه از هشتگ استفاده می کنند. Hashtags.org سرویسی است که هشتگ ها را جمع می کند و به شما می گوید افراد در مورد چه مواردی بحث می کنند. این مجبور است ایده هایی با مثالهای هشتگ عالی ارائه دهد.

و فراموش نکنید که 5 راه دیگر برای استفاده از هشتگ برای تجارت کوچک خود را بررسی کنید. ما همچنین در مورد آدم ربایی هشتگ و نحوه جلوگیری از ربودن شما به دلیل تبلیغات منفی ، بحث گوشتی خوبی داریم.

چگونه از هشتگ در مشاغل خود استفاده می کنید؟ پیشنهادات خود را در زیر به اشتراک بگذارید.

تصاویر Shutterstock: اجتماعی ، آب نبات. تصویر از طریق فیس بوک.

172
2020-07-26 15:04:46
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23039
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

8822
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

7558
27 آذر 1398