پشتیبانی سئو چیست؟

سئو

..پشتیبانی سئو چیست؟..
سئو

پشتیبانی سئو چیست؟

پشتیبانی سئو در واقع مجموعه خدمات سئو سایت ، بعد از رتبه گیری در گوگل می باشد که در جهت حفظ جایگاه و همچنین بهبود رتبه بندی کمک می کند.

پشتیبانی سئو یکی از ملزومات جهت حفظ نتایج به دست آمده پس از به دست آمدن نتیجه در جستجو است ، در واقع پایان سئو سایت به معنی اتمام کار سئو نیست.

پس از اجرای سئو سایت ، پشتیبانی و نگهداری سئو مهم می باشد. در غیر اینصورت جایگاه و رنکینگی که بدست آورده اید را از دست خواهید داد.

اقداماتی که در پروسه سئو سایت و نیز نگهداری سئو سایت انجام می گیرد یکسان می باشد. اما در هنگام پشتیبانی سئو در رقابت با دیگر سایت ها می بایست عملکردی قوی تر را نسبت به قبل داشته باشید.

در پشتیبانی سئو سایت نیز شما می بایست محتوا نویسی و همچنین تهیه بک لینک را به طور مداوم داشته باشید زیرا رقبای شما همواره در حال فعالیت می باشند و اگر شما اقداماتی ضعیف تر از دیگر سایت ها داشته باشید پس جایگاه خود را از دست می دهید و افت می نمایید.

اگر وب سایت شما در حال حاضر دارای رتبه با کلیدوژه های مختلف است، حتما نیاز به یک متخصص سئو دارید تا دائما از رتبه سایت شما مراقبت کند.

خدمات پشتیبانی سئو چیست؟

  1. تولید محتوای با کیفیت و بهینه سازی آن برای کاربران و موتور جستجو
  2. بروز رسانی صفحات دارای رتبه در گوگل
  3. بهبود فنی سایت
  4. مانیتورینگ و آنالیز رتبه سایت
  5. عملکرد سریع در مقابل تهدید های کاهش رتبه
  6. کنترل سئو خارجی و بهبود لینک سازی
  7. تحقیق کلیدواژه با پتانسیل بالای ترافیک

همانطور که گفته شد، پشتیبانی سئو بیشتر در نگهداری رتبه تمرکز دارد اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید، اطمینان از افزایش ترافیک سایت با کلمات درست مهمترین بخش پشتیبانی سئو است.

تجربه و بروز بودن متخصص پشتیبانی سئو ، شرط بزرگی می باشد تا این امکان فراهم شود در صورت بروز رسانی الگوریتم های گوگل ، با توانایی فنی، عکس العمل مناسب در مقابل آن اجرا شود.

چرا به پشتیبانی سئو نیاز داریم؟

اگر شما صاحب یک وب سایت هستید که اتفاقا در گوگل نیز جایگاه بالایی دارد. حال فعالیت رقبای خود را بررسی کنید، آیا رقبا نیز فعالیت نمی کنند؟ قطعا با بررسی آنها متوجه تلاش آنها برای بهبود رتبه سایتشان را خواهید دید. یا به جدید ترین الگوریتمهای گوگل نگاه کنید، آیا توانایی آنالیز و درک آنها را دارید؟ آیا زمان کافی برای فراگیری سئو دارید؟ تمام اینها تنها با یک تیم پشتیبانی سئو امکان پذیر است.

در واقع یک متخصص می تواند با توجه به تجربه، فعالیت مستمر در این حوزه، بهترین خدمات را در کمترین زمان و با حداقل ریسک ارائه کند.

لازم نیست شما خود را درگیر مسائل پیچیده سئو کنید و احتمالا در این راه نتیجه دلخواه را نخواهید گرفت، اما با در اختیار گرفتن یک تیم متخصص، از نصب ssl تا پیچیده ترین مسائل به راحتی قابل انجام است.

آپسئو یک گروه متخصص و با تجربه است که رتبه وب سایت شما را در گوگل حفظ، و همزمان رتبه های بالا را برای سایت شما به همراه خواهد داشت. ما کاملا با رفتار گوگل آشنا هستیم و میدانیم چه کاری انجام دهیم تا وب سایت شما پله های ترقی را به راحتی طی کند.

ما کمترین ریسک را پیشنهاد می کنیم.

یک پشتیبانی سئو خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک پشتیبانی سئو خوب تجربه کار کردن با چندین برند متنوع را دارد. یک پشتیبانی سئو خوب، باید در موارد فنی مثل ساختار سایت، بهینه سازی درون صفحه به همراه استراتژی های بهینه سازی خارج از صفحه، تکنیک ها سئو و بهره گیری از بهترین شیوه های سئو تسلط داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

114
2022-03-18 01:00:08
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24029
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10268
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9549
27 آذر 1398