پیج رنک گوگل چیست ؟ راهنمایی وبمستر ها ! بخش 1

طراحی سایت

..پیج رنک گوگل چیست ؟ راهنمایی وبمستر ها ! بخش 1..
طراحی سایت

پیج رنک گوگل چیست ؟ راهنمایی وبمستر ها ! بخش 1

اگر شما خواسته باشید سئو سایت را انجام دهید یا به نحوی با گوگل در ارتباط باشید بالاخره به یک نحو با پیج رنک برخورد خواهید داشت و این اجتناب نا پذیر است ، اما هنگام مواجه با این کلمه اولین سوال این است ، پیج رنک چیست ؟ احتمال دارد با آنچه که خود معنی کلمه پیج رنک است به معنای PageRank اشتباه گرفته می شوید. برای حل آن ، در اینجا یک راهنمای پیج رنک آورده شده است که برای جستجوگرها و صاحبان سایت به طور یکسان طراحی شده است.

پیج رنک چیست ؟

گوگل

بیایید نظر گوگل را در باره پیج رنک بدانیم اگر بخواهیم خلاصه مطلب را ادا کنیم باید بگوییم پیوندها را مانند آرا می داند. علاوه بر این ، در نظر می گیرد که برخی آرا نسبت به سایرین مهم است. در پیج رنک اینکه سیستم شمارش آراء پیوند و تعیین اینکه کدام صفحات بر اساس آنها مهمتر است ، گوگل است. سپس از این نمرات به همراه بسیاری موارد دیگر استفاده می شود تا مشخص شود آیا صفحه در یک جستجو رتبه خوبی خواهد داشت یا خیر.

وقتی Google درباره پیج رنک صحبت می کند ، اغلب به فناوری Google پیوند می یابد

قلب نرم افزار ما پیج رنک است ! پیج رنک سیستمی برای رتبه بندی صفحات وب است که توسط بنیانگذاران ما لری پیج و سرگئی برین در دانشگاه استنفورد ساخته شده است. و در حالی که ما ده ها مهندس داریم که تلاش می کنند روزانه همه جنبه های Google را بهبود بخشند ، باز هم PageRank همچنان در بسیاری از ابزارهای جستجوی وب ما نقش اصلی را ایفا می کند.

ساختار PageRank

PageRank با استفاده از ساختار لینک شاخص ارزش یک صفحه شخصی ، به ماهیت منحصر به فرد دموکراتیک وب تکیه می کند. در اصل ، پیوند صفحه از صفحه A به صفحه B به عنوان رأی ، صفحه A ، صفحه B را برای صفحه B. برای صفحه B. تفسیر می کند. مثال ، صفحه ای که رای می دهد ، تجزیه و تحلیل می کند. رأی هایی که توسط صفحاتی که “مهم” هستند ، سنگین تر بودن صفحه به “مهم بودن” صفحات کمک می کند. با استفاده از این عوامل و عوامل دیگر ، Google نظر خود را در مورد اهمیت نسبی صفحات ارائه می دهد.مطمئنا سایتهای با کیفیت بالا ، پیج رنک بالاتری را دریافت می کنند

گوگل

البته ،صفحات مهم زمانی برای شما دارای اهمیت خواهند شد که با آنچه شما در جستجوی آن هستید و انتظارات شما مطابق باشند در غیر این صورت مهم نخواهند بود . بنابراین ، گوگل PageRank را با تکنیک های پیشرفته تطبیق متن ترکیب می کند تا صفحات مهم و مرتبط با جستجوی شما را پیدا کند. گوگل بیشتر از دفعاتی که یک اصطلاح در یک صفحه نمایان می شود و ده ها جنبه محتوای صفحه (و محتوای صفحات مرتبط با آن) را بررسی می کند تا بگوید آیا این یک مطابقت مناسب برای پرس و جو شما است.ویرایش های اخیر گوگل فقط یکی از فاکتورهای صفحه را تأکید می کند

متن جسورانه و اعتراض آمیز

یک مرجع مهم کلیدی PageRank در صفحه فلسفه شرکت های Google به روز شد:

اگر Google کار میکند آن را مدیون میلیون ها نفر است که پیوندها را در وب سایت ها ارسال می کنند تا بتواند تعیین کند که سایر سایتها محتوای ارزشمندی را ارائه می دهند. Google اهمیت هر صفحه وب را با استفاده از تکنیک های مختلف ، از جمله الگوریتم ثبت شده آن با صفحه PageRank ، که تجزیه و تحلیل اینکه کدام سایت ها به “رأی داده شده” بهترین منابع اطلاعات توسط سایر صفحات در سراسر وب ارزیابی شده است ، ارزیابی می کند.

Google به جای اینکه تکیه بر ویراستاران کند با استفاده از تکنیک دستیابی به موفقیت به نام PageRank every ، هر صفحه وب را مرتب می کند. PageRank تمام سایتهای پیوند دهنده به یک صفحه وب را ارزیابی می کند و یک مقدار را بر اساس بخشی از سایتهایی که به آنها پیوند دارند اختصاص می دهد. با تجزیه و تحلیل ساختار کامل وب ، Google می تواند تعیین کند که به کدام سایت ها “رای داده شده” بهترین منابع اطلاعاتی توسط افراد ارائه میشود

با بزرگتر شدن وب این راه کار پر رنگ تر خواهد شد

اما چرا با بزرگتر شدن وب این راه کار پر رنگ تر خواهد شد؟زیرا هر سایت جدید یک نقطه دیگر اطلاعات و رای دیگری است که باید شمارش شود.

تغییراتی که ملاحضه میکنید جالب است. گوگل تا حدودی صلاحیت این را دارد که PageRank مهم است اما تنها عامل رتبه بندی صفحات نیست. این خوب است ، زیرا همانطور که توضیح خواهم داد ، افراد زیادی بیش از مدت طولانی در نمرات PageRank تثبیت شده اند.

PageRank For Searchers: Google Toolbar

(نوار ابزار گوگل – پیج رنک برای جستجوگران) بیایید نحوه استفاده PageRank توسط Google برای جستجوگرها را ابتدا بگوییم . اولین مورد و مهم ترین مورد این است که ، این یکی از عواملی است که برای رتبه بندی صفحات استفاده می شود. شما نمی توانید PageRank را هنگام جستجو جستجو کنید (معمولاً ، در زیر توضیح می دهم که چگونه می توانید آن را ببینید) ، اما در پشت صحنه ، به بخشی کمک می کند تا تصمیم بگیرند که آیا صفحه ای در نتایج جستجوی برتر ظاهر خواهد شد یا خیر. یا نه.

گوگل

جستجو گرها چگونه با پیج رنک روبه رومیشوند ؟ بیشتر جستجوگران از طریق نوار ابزار Google با PageRank روبرو می شوند. نوار ابزار چیست ؟ چه چیزی را دارد ؟ نوار ابزار دارای “صفحه سنج” است که گوگل خود قادر به توضیح کاملاً در پرونده های راهنمای آنلاین خود نیست.
به عنوان مثال ، هفته گذشته وقتی چیزی را مینویسیم یا جستجو میکنیم تاریخچه جستجوی Google گسترش می یابد ، و به وب سایت تاریخچه تبدیل می شود ،ما برای اینکه این مثال را ارائه کنیم مدتی را صرف گذشتن از تمام پرونده های راهنمای Google Toolbar کردیم تا توضیحی مناسب ب ارائه دهیم .

این بهترین چیزی بود که پیدا کردیم ، یک ذکر کوتاه که می گوید:

نمی دانید که آیا یک وب سایت جدید ارزش وقت شما را دارد؟ از صفحه PageRank bar Toolbar استفاده کنید تا به شما بگوییم چگونه Google اهمیت صفحه موردنظر خود را ارزیابی می کند.
ادامه این مطالب را در بخش 2 پیج رنک با کلیک روی کلمه PageRank 2 دنبال کنید

97
11 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22279
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7636
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6531
27 آذر 1398