چرا نباید طراحی وب سایت را به فریلنسر واگذار کرد؟

طراحی سایت

..چرا نباید طراحی وب سایت را به فریلنسر واگذار کرد؟..
طراحی سایت

چرا نباید طراحی وب سایت را به فریلنسر واگذار کرد؟

نوشته شده توسط مرضیه نوایی لواسانی

آدرس کوتاه این صفحه: https://sitedar.com/?p=2832

در این قسمت سعی داریم در واقع ظرفیت کاری یک فرد را با یک سازمان مقایسه کنیم. چیزی که واضح است گروهی از متخصّصان می توانند خدمات بهتری نسبت به تلاش یک نفر ارائه دهند و در اغلب موارد کار گروهی بهتر از کار انفرادی است. نتایجی که از یک کار گروهی حاصل می شود اغلب بهتر و جذاب تر است.

تفاوت های اساسی کار یک فریلنسر(خویش فرما) و یک شرکت طراحی وب حرفه ای عبارتند از:

 • خدمات به موقع

از آنجا که یک فریلنسر جداگانه دست به کار می شود، ممکن است نتواند وظیفه خود را به موقع انجام و تحویل دهد. اما یک شرکت طراحی وب حرفه ای به سختی مهلت ها را از دست می دهد. آنها همیشه در ارائه خدمات دقّت می کنند.

کیفیّت در مقابل کمیّت

ایجاد تعادل بین کیفیّت و کمیّت برای یک فریلنسر یک کار دشوار است. یک فریلنسر اگر بخواهد کیفیّت را حفظ کند، کمیّت را از دست می دهد و به عکس اگر بخواهد کمیّت را حفظ کند، کیفیّت را از دست می دهد. امّا یک شرکت طراحی وب خوب با برخورداری از افراد متخصّص در زمینه های گوناگون به راحتی قادر به ایجاد تعادل بین کمیّت و کیفیّت است و هیچکدام از آنها را فدای دیگری نمی کند.

 • خدمات چندگانه

یک فریلنسر در آن واحد فقط می تواند روی یک کار تمرکز کند. بنابراین اگر می خواهید خدمات کامل بازاریابی دیجیتال را به دست آورید، با واگذاری آن به یک خویش فرما، این کار امکان پذیر نخواهد بود. اما میتوانید آن را از یک شرکت حرفه ای انتظار داشته باشید. در یک شرکت بیش از یک نفر برای ارائه خدمات چندگانه در آن واحد وجود خواهد داشت.

 • راه حل های مشکلات

اگر مشکلی در حین انجام کار برای یک فریلنسر پیش آید، کسی برای پشتیبانی و ارائه راه حل وجود نخواهد داشت. در حالیکه در یک شرکت افراد و کارشناسان زیادی وجود دارند که می توانند راه حل های مختلفی ارائه دهند.

 • استفاده از ابزار های تجاری

دانش یک نفر در مقایسه با یک تیم 10 نفره و یا بیشتر محدود خواهد بود. یک فریلنسر ممکن است از یک یا دو ابزار تجاری استفاده کند در حالیکه یک شرکت از آخرین و به روزترین فرم های ابزار برای ارائه هر چه بهتر خدمات به شما استفاده می کند.

تمامی این دلایل گواهی بر اینست که چرا بایستی یک شرکت طراحی وب را به یک فریلنسر ترجیح دهید.

طراح وب چه کاری انجام می دهد؟

یک طراح وب سایت با کد نویسی لایه ها و ظاهر یک وب را طراحی می کند.

دلایلی که چرا نباید طراحی وب خود را به یک فریلنسر واگذار کرد

اگرچه یک طراح سایت خوب با ایجاد یک سایت حرفه ای می تواند فرصت های زیادی برای کسب درآمد بیشتر ایجاد کند، اما دلایل زیادی وجود دارد که نبایستی طراحی سایت را به یک فریلنسر واگذار کرد. از جمله:

 • بیشتر طراحان وب چیزی در مورد بازاریابی، تبدیل و ترافیک نمی دانند

اگرچه زیبایی طراحی سایت مهم است اما تمرکز اصلی یک سایت بایستی روی فروش بیشتر باشد. به این معنی که سایتی بهتر و موفق تر است که بتواند سودآوری بیشتری داشته باشد. راه اندازی سایتی زیبا و در عین حال کارآمد نیاز به علم و هنر دارد و این امکان پذیر نیست مگر با در نظر گرفتن موارد زیر:

 • بازاریابی
 • تبلیغات
 • فروش
 • نوشتن مقاله
 • کدگذاری
 • طراحی گرافیک
 • بهینه سازی تبدیل
 • سئو و …

پیدا کردن تمام این صفات در یک نفر سخت است و به همین توصیه می شود کار طراحی وب سایت خود را به تیمی از طراحان یا یک شرکت واگذار کنید.

 • فریلنسر ها از توانایی کافی برای حمایت همیشگی شما برخوردار نیستند

در گذشته تمام چیزی که تجارت شما نیاز داشت فقط داشتن یک وب سایت بود. اما در دنیای دیجیتالی امروز برای موفق بودن بایستی به سایت خود توجه ویژه ای داشته باشید. نگهداری عمومی، امنیت، بهینه سازی تبدیل، بهینه سازی جستجو، صفحات فروش جدید و … از جمله مواردی است که در طراحی سایت خود بایستی مد نظر داشته باشید.

انجام تمام این وظایف و ریزه کاری ها توسط نفر بسیار سنگین است و یک تیم این وظایف را بهتر می تواند انجام دهد.

 • اکثر طراحان وب بسیار پرمشغله هستند

یک فریلنسر برای کسب درآمد بیشتر ممکن است قرارداد های کوچک زیادی را امضاء و خود را با افراد زیادی درگیر کند. اغلب آنها نمی دانند که کار خود را چگونه قیمت گذاری کنند و یا چگونه در کار خود افزایش قیمت داشته باشند. به همین دلیل برای سود بیشتر، کار های کوچک بیشتری انجام می دهد. هنگامی که شما به عنوان یک مشتری طراحی سایت خود را به یک فریلنسر واگذار می کنید، ممکن است تحت این شرایط تجارب خوبی کسب نکنید. زیرا آنها نگران انجام پروژه های بی شمار دیگری نیز هستند، ضمن اینکه اگر شخص دیگری پول بیشتری بدهد بیشتر تمرکز خود را روی انجام کار آن شخص می گذارند. یعنی شما بدون اینکه خود بدانید در یک میدان رقابت قرار دارید. به همین دلیل واگذاری طراحی سایت خود به یک تیم بهتر است.

چرا واگذاری طراحی سایت خود به یک شرکت بهتر است؟

یک شرکت تیمی از افراد حرفه ای است که همگی زیر یک سقف هستند و در پروژه شما همکاری می کنند.

آنها حوزه های مختلفی از تخصص ها را گرد هم آوری می کنند تا اطمینان حاصل کنند محصول نهایی همان چیزیست که شما دوست دارید و همان کاریست که شما می خواهید انجام دهید.

واگذاری کار به یک شرکت هم مؤثر تر است هم یک سری مشکلات جانبی دیگر وجود نخواهد داشت. از آنجا که حجم کار بسیار زیاد است یک فریلنسر زمان و توان کافی برای پاسخگویی به تمام مشکلات را ندارد. همچنین از آنجایی که شرکت ها افراد حرفه ای استخدام می کنند، شانس درگیر شدن با افراد غیر حرفه ای به حداقل و نزدیک به صفر می رسد.

تنها مشکلی که ممکن است در واگذاری طراحی سایت خود به یک شرکت با آن روبرو شوید، مشکل بودجه و هزینه است چرا که اغلب شرکت های حرفه ای حاضر به گرفتن دستمزد پایین نیستند. اما برای این موضوع هم راه حل هایی وجود دارد. بدون شک با جستجو می توانید شرکت هایی با قیمت های مناسب پیدا کنید.

30
29 مهر 1398
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

9599
24 فروردین 1398
برنامه نویسی

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی)

آموزش کار با افزونه دکان (چند فروشندگی) افزونه دکان در طراحی سایت فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت در این مورد به گونه ای است که در یک وب سایت، چندین فروشنده امکان قرار دادن و فروش محصولات خود را، در پنل های جداگانه دارند. برای عضویت و قرار دادن محصولات در آن ابتدا وارد وب سایت مورد نظر که با افزونه دکان ایجاد شده است، شوید....

798
04 دی 1397
برنامه نویسی

ویژگی های جدید لاراول 5.8

تغییرات لاراول 5.8 LARAVEL ورژن بعدی فریم ورک لاراول با نسخه ۵.۸ در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ منتشر میشه. در حال حاظر تنها مواردی که قطعی شده پشتیبانی لاراول ۵.۸ از کتابخانه carbon نسخه ۲ می باشد. و قابلیت امکان سوییچ بین هر دو نسخه یک و دو carbon مورد دیگر استفاده laravel 5.8 از vlucas/phpdotenv ورژن 3 برای فایل .env میباشد که اجازه استف...

736
08 اسفند 1397