چگونه میزبان وب انتخاب کنیم

طراحی سایت

..چگونه میزبان وب انتخاب کنیم..
طراحی سایت

چگونه میزبان وب انتخاب کنیم

اینکه شما یک ارئه دهنده خدمات مناسب و قابل اعتماد میزبانی وب را استفاده کنید و آن را انتخاب کنید یک راه ورود آنلاین یا همان ورود به دنیای اینترنت است به خصوص اگر کسب و کار تجار ی را راه اندازی می کنید که حتما باید میزبان وب را انتخاب کنید میزبان ها فواید زیادی دارندد آنها علاوه بر اینکه سایت شما را به معرض عموم قرار می دهند و شما میتوانید از اینکه کاربران زیادی سایت شما را بازی میکنند استفاده خوبی داشته باشید میتوانید از خدمات دیگر این میزبان ها استفاده کنید که شامل مدیریت این سرور ها و نرم افزارهای پشتیبانی و پهنای باند و سرعت و غیره نیز استفاده کنید

کمک هزینه پهنای باند در میزبان وب

کمک هزینه ای که در رابطه با آن صحبت میکنیم در واقع به عنوان ترافیک و یا انتقال داده هم از آن یاد می شود تعداد بایت های مورد نیاز برای انتقال سایت شما هنگام مرور مطالب شما به سایت شما است. آیا میزبانی فضای کافی برای نیازهای شما فراهم می کند؟

میزبان وب

برای اینکه ایده هایی را راجع به ترافیک معمولی برای یک وب سایت را بدانید باید ابتدا این را بدانید که ، اکثر سایت های جدید که ویدئو یا موسیقی در سایت خود ارائه نمی دهند و درواقع در سایت خود ویدئو یا موسیقی ندارند که استفاده اینترنت یا پهنای باند زیادی لازم داشته باشند چیزی کمتر از 3 گیگابایت پهنای باند در ماه استفاده می کنند. اگر پیش بینی توسعه سریع آینده دارید یا نیازهای شما شامل صدا ، فیلم و غیره است ، فضای اضافی را که توسط یک ارائه دهنده میزبانی پولی ارائه می دهید در نظر بگیرید.

میزبان وب رایگان

خب اگر میخواهید میزبان رایگان را استفاده کنید و در فکر استفاده از آن هستید باید بدانید که منظور ما از رایگان بودن میزبان به معنای واقعی رایگان نیست و بازهم شما باید هزینه ای برای آن پرداخت نمایید ابتدا به اندازه سایت خود و تعداد بازدید کنندگان روزانه فکر کنید. بسیاری از میزبان وب رایگان روزانه یا ماهانه محدودیت میزان ترافیکی را که وب سایت شما می تواند استفاده کند تحمیل می کند. اگر محتوای شما شامل تعداد زیادی از تصاویر یا فیلمهایی است که بیش از “توافق” بازدید کننده (ترافیک) در هر روز / هفته / ماه جذب می کنند ، میزبان سایت شما این حق را دارد که وب سایت شما را برای نقض قرارداد غیرفعال کند – یا قبض برای شما ارسال کند.

قبل از اینکه هاستیگ یا میزبان وب رایگان را استفاده کنید باید این را بدانید که آنها کاری که انجام میدهند این است که غالباً حداکثر اندازه را روی پرونده هایی که آپلود می کنید تحمیل می کنند. اگر مایل به توزیع نرم افزار یا تصاویر با وضوح بالا هستید ، یک میزبان پرداخت شده این امکان را برای شما فراهم می کند که اندازه پرونده های بزرگتر مورد نیاز خود را بارگیری کنید.

تبلیغات

بسیاری از میزبان های رایگان برای اینکه هزینه فضای وب سایت رایگان را تامین کنند این هزینه را به وب سایت شما تحمیل می کنند
بیشتر افراد توسط بنرهای تجاری و پاپ آپ ها کنار گذاشته می شوند. سایت هایی که دارای آگهی های تبلیغاتی هستند ، عموماً با کیفیت پایین و حتی اسپم در نظر گرفته می شوند ، برای اینکه اینکار انجام نشود روی سایت شما نباید تبلیغات زیاد ی را در سایت خود جای دهید

تبلیغات

و بهتر است برای اینکه در جای امن باشید ، چاپ خوب را بررسی کنید تا ببینید که آیا تبلیغات در ازای میزبانی رایگان پیش از ثبت نام پیش بینی شده است. یا خیر ؟

گزینه های ارتقاء دهنده

این موضوع را پیگیری کنید ومدام در نظر داشته باشید که آیا میزبان ها به اتاق سایت شما فضا می دهند تا رشد کنند ؟ بیشتر سایتهایی که اکنون ایجاد میشند از میزبانی مشترک استفاده می کنند که این روز ها طرفداران زیادی دارد و کار راه انداز هستند با این حال ، همانطور که انتظار دارید یک وب سایت در طول سال ها رشد کند ، ممکن است شما نیاز به یک سرور قدرتمندتر (برای مثال خصوصی مجازی یا اختصاصی) در نظر بگیرید. بررسی کنید که میزبان برنامه های مناسبی برای ارتقاء داشته باشد و اینکه روند تا حد ممکن ساده باشد.

چرا هزینه میزبانی وب را پرداخت می کنیم؟

1- قابلیت اطمینان

اینکه اطمینان داشته باشید از میزبان وب خود هم برای خدمات مطمئن خواهیئد بود و هم برای پرداخت دلنگرانی هایتان از بین خواهد رفت یا حداقل کمتر خواهد شد این احتمال وجود دارد که شما می خواهید وب سایت شما 24/7 فعالیت کند ، و این را فقط از یک میزبان وب با سرورهای قابل اعتماد و اتصالات شبکه پایدار دریافت خواهید کرد. قبل از تصمیم گیری در مورد میزبان ، تاریخچه زمان بروز آن را بررسی کنید. می توانید بررسی ها را بخوانید و ضمانت های به موقع تبلیغ شده آنها را بررسی کنید.

سایتی که نتوانید به ان دسترسی پیدا کنید یا اغلب اوقات ، بازدید کنندگان و مشتیان را این سایت از دست میدهد و سایتی که دسترسی به آن سریع تر انجام می گیرد در این رقابت خواهد برد و سایت دیگر با دسترسی سخت باید به سختی نیز کسب در آمد کند اگر شخصی سایت شما را پیدا کند و سعی کند فقط به آن دسترسی پیدا کند تا دریابد که در دسترس نیست ، از رفتن به یک سایت رقیب دریغ نمی کند. دسترسی آهسته همچنین برای بازدید کنندگان اختصاصی بسیار ناامید کننده است (و برای شما نیز هنگام بارگذاری محتوای جدید) بسیار ناامید کننده است.

ترافیک / پهنای باند

شما باید در رابطه با محدودیت های پهنای باند سایتت خود اطلاعاتی کسب کنید و درک کنید و یک برنامه مناسب را انتخاب کنید. اگر سایت شما قصد دارد ویدیو ، صوتی یا عناصر دیگری را که به پهنای باند بالاتری نیاز دارند ، وارد کند ،شما باید طرحی را انتخاب کنید که با نیاز های شما و سایتتان هماهنگی داشته باشد

PHP ، .htaccess ، SSH ، MySQL ، FTP و غیره

اگر نیاز به نصب PHP یا Perl دارید – مطمئن شوید که بدون نیاز به تأیید میزبان خود می توانید این کار را انجام دهید. اگر نه ، باید قبل از اجرای یک ویژگی در سایت خود منتظر حرفهای آنها باشید.

با فرض اینکه می خواهید کارهایی مانند سفارشی کردن صفحات خطای خود انجام دهید (پیامهایی که هنگام بازدید بازدید کنندگان در صفحه منقرض شده در سایت شما مشاهده می شوند) ، از سایت خود در برابر سرقت پهنای باند و اتصال به اینترنت و اینترنت محافظت می کنند و برای محافظت از رمزعبور از پوشه های خود ، به شما نیاز دارند. امکان ایجاد یا تغییر پرونده های “.htaccess”.

دسترسی به SSH

FTP روشی رایج برای انتقال صفحات وب و سایر فایلها از رایانه محلی بر روی رایانه میزبان وب (سرورها) است تا بتواند توسط همه افراد در سراسر جهان مشاهده شود. برخی از میزبان ها فقط به شما امکان نمی دهند صفحات خود را طراحی و بارگذاری کنید. درعوض ، آنها می خواهند صفحات شما با استفاده از سازنده سایت آنلاین خود طراحی و بارگذاری شوند. مگر اینکه یک مبتدی مطلق باشید و یک سایت زیبا و بی اهمیت برنامه ریزی کنید ، اطمینان حاصل کنید که حداقل به FTP دسترسی دارید یا امکان بارگیری صفحات خود را از طریق ایمیل یا مرورگر حداقل دارید.

پشتیبانی فنی

بعضی اوقات پیش می آید که همه چیز اشتباه پیش برود ،پس شما باید بررسی کنید که میزبان شما دارای پشتیبانی حرفه ای 24/7/365 باشد. وقتی شخصی را فشار دهید که دکمه S.O.S را فشار دهید ، بدانید که شخصی که در انتهای دیگر انتخاب می کند ، از نظر فنی مجهز به دانش است تا بتواند به شما کمک کند ، آنجا و پس از آن. برای درک این امر ، بررسی های آنلاین را با حساب تجربیات مشتری واقعی بخوانید.

پشتیبانی فنی


شاید زمانی یک سوال فوری داشته باشید ممکن است بخواهید و بخواهید هم زمان به سرور خود دسترسی داشته باشید و آن مشکل را حل کنید آیا میزبان یک پایگاه دانش یا سؤالات متداول برای مرور دارد تا به شما در پیشبرد درک شما کمک کند؟ این که آیا شما ترجیح می دهید از طریق تلفن گپ بزنید یا به جای داشتن اسناد جامع در اختیار دارید تا خودتان مشکلات را حل کنید – بررسی کنید که در دسترس هستند.

صفحه کنترل

هدف از کنترل پنل این است که به شما امکان می دهد جنبه های مختلف وب سایت های خود را که حساب کاربری میزبان خود را مدیریت می کنید ، مدیریت کنید. شما باید انتظار یک مسابقه را داشته باشید

113
18 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22279
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7636
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6531
27 آذر 1398