چگونه یک سایت زیبا ایجاد کنیم ؟ بخش 2

طراحی سایت

..چگونه یک سایت زیبا ایجاد کنیم ؟ بخش 2..
طراحی سایت

چگونه یک سایت زیبا ایجاد کنیم ؟ بخش 2

به سایت دهکده وب خوش آمدید همانطور که گفتیم شما توسط یک سازنده خوب میتوانید سایت خود را زیبا کنید و اندک هزینه ای بابت آن بپردازید و دیگر نیاز به طراح سایت نداشته باشید در این بخش میخواهیم در باره اینکه چگونه سازنده سایت خود را انتخاب کنید و بهترین سازنده سایت چه نوع سازنده ی است را مورد بررسی قرار دهیم و مواردی از این قبیل ابتدا مراحل ساخت سایت را بررسی می کنیم

مراحل ساخت site

اگر به فکر استفاده از سازنده وب سایت هستید ، تا با آن به فروش برسید وقت آن است که شروع به کار کنید. اینها مراحل ساخت وب سایت زیبا با استفاده از سازنده وب site است.

سازنده وب site خود را انتخاب کنید

اول موارد اول ، شما باید انتخاب کنید که کدام وب site سازنده را انتخاب کند. چندین گزینه برای انتخاب دارید و انتخاب صحیح اکنون اهمیت دارد. بسیاری از سازندگان وب سایت در صورت حرکت به کالای جدید پایین خط ، حفظ وب سایت شما را دشوار می کنند.

سایت

وقتی به دنبال بهترین سازنده وب سایت هستید ، در نظر بگیرید :

سهولت استفاده

شما نمی خواهید ساعت ها صرف یادگیری نحوه استفاده از سازنده جدید وب site خود کنید ، و لازم نیست که مجبور شوید. بسیاری از سازندگان وب سایت ابزارها و منابع ویرایش بصری را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند بلافاصله با محصول آشنا شوید. به طور خاص ، به دنبال قابلیت های کشیدن و رها کردن باشید که ویرایش را برای هر کس آسان می کند ، بدون توجه به سطح مهارت.

هزینه

برخی از گزینه های سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن رایگان هستند ، اما بیشتر آنها که نوع عملکردی را که شما نیاز دارند ارائه می دهند در هر جایی در محدوده 5 تا 40 دلار در هر ماه هزینه دارند – و این هزینه در حال انجام است ، می پردازید. تا زمانی که وب site خود را نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که یک سازنده وب سایت مقرون به صرفه را انتخاب کرده اید که می توانید در حال حاضر و در ماهها و سالهای بعدی پرداخت کنید.

سازگاری تلفن همراه

بسیاری از بازدید کنندگان شما از دستگاه های تلفن همراه دریافت می کنند ، بنابراین وب سایت شما باید به همان اندازه که در رایانه انجام می شود ، روی صفحه نمایش کوچک به نظر برسد. اطمینان حاصل کنید که سازنده وب site شما گزینه هایی آسان برای دوستانه تر کردن وب site شما مانند قالب های پاسخگو فراهم می کند.

تعداد الگوهای

وقتی از الگویی شروع می کنید که تقریباً به آنچه می خواهید وب site شما شبیه باشد ، نزدیک می شوید ، کار شخصی سازی آن آسان تر خواهد شد. هرچه گزینه های بیشتری داشته باشید ، انتخاب الگوی مناسب آسان تر خواهد بود.
ویژگی های رسانه ای – اگر امیدوار هستید که ویدیو یا صدا را در وب سایت خود قرار دهید ، یک سازنده وب site برای اضافه کردن آنها چه گزینه هایی را پیشنهاد می کند.

ویژگی های سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک تاکتیک مهم برای اطمینان از اینکه افراد قادر به یافتن site شما هستند. در حالی که انجام SEO بسیار موثر است ، یک نقطه شروع خوب داشتن یک وب سایت سازنده است که ویژگی های سئو را ارائه می دهد که بهینه سازی در سایت را آسان تر می کند.

کتابخانه تصویر

یافتن تصاویر خوب بخش بزرگی از ایجاد یک وب site است که بسیار عالی به نظر می رسد. یک سازنده وب سایت که یک کتابخانه تصویری را ارائه می دهد می تواند این روند را سریعتر و آسان تر انجام دهد ، چه برای وبلاگ شخصی و چه برای شخصی شما.

تجزیه و تحلیل

دسترسی آسان به تجزیه و تحلیل وب سایت به شما کمک می کند موفقیت وب سایت خود را با گذشت زمان پیگیری کنید. در نظر بگیرید گزینه های تجزیه و تحلیل سازنده وب site شما چه گزینه هایی را ارائه می دهد.
اولویت های اصلی شما در ایجاد وب سایت را بدانید و مواردی را پیدا کنید که همه چیز مورد نیاز شما را فراهم می کند.

الگوی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

ایجاد وب سایت با سازنده وب سایت با یک الگوی شروع می شود. گزینه های مختلف موجود را جستجو کنید تا یکی از آنها را پیدا کنید که منطبق نزدیک با آنچه در site شما در نظر دارید است.

site

فقط به چیزی که ظاهر شما را دوست دارد ، فکر نکنید – می توانید خیلی از عناصر بصری الگوی انتخابی را به راحتی تغییر دهید. به این فکر کنید که کدام یک نزدیکترین ساختار و چیدمان را به وب سایتی که می خواهید ایجاد کنید داشته باشید. این امر باعث می شود که این امر در راستای دید بی نظیر شما آسان تر شود.

طرح رنگ خود را انتخاب کنید.

بنابراین ایجاد یک وب سایت زیبا به عنوان یک صاحب مشاغل یا وبلاگ نویسی به رنگ هایی که انتخاب می کنید بستگی دارد. شما می خواهید با رنگ هایی که در وب site استفاده می کنید مطابقت داشته باشد – اگر شخصی از صفحه ای که به رنگ قرمز و سیاه است از صفحه ای که به رنگ قرمز و سیاه است ، کلیک کند ، یک تجربه آزمایشی ایجاد می کند

یک راهنمای سبک برای سایت خود ایجاد کنید.

همانطور که با طرح رنگی خود ، ایجاد راهنمای سبک برای وب سایت خود به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که سبک شما در کل سایت سازگار است و همه چیز به شکلی که شما می خواهید به نظر می رسد. این لازم نیست خیلی طولانی یا پیچیده باشد. این می تواند یک لیست اساسی از یادداشت ها در مورد انتخاب های سبکی که می خواهید در سایت خود استفاده کنید.

مواردی مانند اینکه می خواهید عناصر و دکمه های شما دارای گوشه های گرد یا تیز باشد را در نظر بگیرید. آیا می خواهید تمام صفحات وب site شما همان طرح اولیه را حفظ کنند؟ برای پیش زمینه ، متن ، پیوندها و دکمه ها می توانید از چه رنگی استفاده کنید؟ از چه فونتهایی می خواهید استفاده کنید و اگر می خواهید بیش از یک مورد استفاده کنید ، از چه زمینه هایی باید استفاده کنید؟

می توانید با مراجعه به نمونه هایی از راهنماهای سبک دیگر ، الهام بگیرید ، اما مال شما می تواند بسیار ساده تر از هر چیزی باشد که مارک های بزرگ کنار هم قرار بگیرند. این سادگی باید به عنوان راهنمایی باشد که بتوانید در هر زمان که در صفحه جدید کار می کنید ، مجدداً مورد استفاده قرار دهید و به یادآوری چگونگی حفظ سبک آن با خط وب با سایر سایت ها نیاز دارید.

اهداف وب سایت خود را تعریف کنید.

اگرچه این بخش به زیبایی وب سایت شما مربوط نمی شود ، اما این یک گام مهم برای ایجاد یک وب سایت موثر است. هرکسی که یک وب سایت ایجاد می کند ، کاری دارد که می خواهد آن را انجام دهد. برای انجام این کار ، شما باید در ایجاد وب سایتی که برای تحقق اهداف خود طراحی شده است ، استراتژیک باشید.

site

مدتی را صرف کنید تا به طور واضح تعریف کنید که این اهداف چیست. مطمئناً شما باید یک هدف اصلی داشته باشید – برای یک صاحب مشاغل ، یعنی فروش جدید ، برای یک وب سایت شخصی که می تواند از طریق پست های وبلاگ با افراد ارتباط برقرار کند ، به همان مواردی که انجام می دهید اهمیت می دهد. علاوه بر آن ، به احتمال زیاد تعدادی هدف کوچکتر خواهید داشت که به هدف اصلی شما کمک می کند: توجه نکردن توسط افراد مناسب ، به دست آوردن ترافیک و ایجاد لیست ایمیل چند نمونه ممکن است.

وقتی به طراحی وب سایت خود با اهداف واضح توجه می کنید ، می توانید یک وب سایتی مطابق با آنچه که می خواهید انجام شود انجام دهید. و می دانید که چگونه موفقیت خود را بعد از پخش زنده پیگیری کنید.

پیام رسانی خود را روشن کنید.

ما تاکنون در مورد طراحی بصری زیاد صحبت کرده ایم ، اما جمله ای که شما انتخاب می کنید به همان اندازه زیبایی بصری برای رسیدن به اهداف خود بسیار مهم است. محتوای مکتوب شما در وب site شما (به نام کپی در مجله بازاریابی) باید انجام وظیفه بالایی را برای گفتن بازدید کنندگان خود در مورد وب site در مورد چیست و چرا باید از آنها مراقبت کند.

اگر کمی وقت بگذارید به وب سایت های مشابه نگاه کنید و ببینید که چگونه آنها خودشان را توصیف می کنند ، ممکن است این کار را راحت تر پیدا کنید. آنها می توانند به عنوان الهام بخش برای کمک به شما در شفاف سازی پیام خود استفاده کنند ، ضمن اینکه آنچه را که قبلاً انجام می شود را نیز روشن می کنند. در حالت ایده آل ، شما می خواهید خود را از وب سایت های دیگر متمایز کنید و آنچه را منحصر به فرد شما می داند با بازدید کنندگان ارتباط برقرار کنید.

گزاره ارزش منحصر به فرد خود را (UVP) بنویسید ، یک یا دو خط که توصیف می کند وب site شما چه پیشنهادی دارد و تفاوت آن با هر سایت دیگری چیست. شما می توانید UVP را مستقیماً در صفحه اصلی وب سایت خود قرار دهید ، همچنین به شما کمک می کند نسخه ای را که برای بقیه سایت ایجاد کرده اید راهنمایی کند.

در مورد صفحات و سازمان وب سایت خود تصمیم بگیرید.

یکی دیگر از عوامل مهم در اثربخشی وب سایت شما اطمینان از شهودی بودن آن است. شما نمی خواهید بازدید کنندگان خود را با اطلاعات بیش از حد در یک صفحه بارگیری کنید – این هم برای سئو گیج کننده و هم گیج کننده است. بنابراین بفهمید که چگونه همه آنچه را که می خواهید به اشتراک بگذارید ، در تعدادی از صفحات تقسیم شده به هر یک از اطلاعات قابل مدیریت تقسیم کنید.

وقتی ایده ای در مورد صفحات مختلفی که ایجاد می کنید ، فکر کنید که چگونه آنها را به بهترین شکل ممکن سازماندهی کنید تا بازدید کنندگان شما بتوانند آنچه را که به آنها علاقه مند هستند پیدا کنند و این امر باعث می شود تا چند دسته اصلی از صفحات مختلف خود مطلع شوید. متناسب با این موارد احتمالاً موارد اصلی منو شما خواهند بود.

اگر وب سایت شما نسبتاً ساده باشد و فقط چند صفحه داشته باشد ، این مرحله نباید خیلی پیچیده باشد. اگر انتظار دارید وب سایت شما به چیزی بسیار بزرگتر تبدیل شود که ده ها یا صدها صفحه داشته باشد ، بنابراین مهمتر از این مهم است که اکنون یک معماری وب سایت روشن را تعریف کنید.

برای ایجاد سایت خود به کار خود ادامه دهید.

اکنون که تمام مراحل اولیه آماده سازی را انجام داده اید تا بفهمید وب سایت شما چگونه به نظر می رسد و می گوید ، الگوی خود را بکشید و تغییرات لازم را شروع کنید. حتماً در هنگام کار با راهنمای سبک ، نقشه رنگی ، پیام رسانی و برنامه سازمانی خود را حفظ کنید.

با ایجاد تغییراتی که به نظر می رسد در انزوا بسیار مناسب است ، می توان کار آسانی را به دست آورد ، به ویژه هنگامی که یک وب سایت شخصی یا تجاری یک کسب و کار باعث می شود هر یک از این مشکلات کوچک آسان شود. اما شما تمام کارها را در این مراحل به یک دلیل انجام داده اید و اگر از دستورالعمل هایی که برای خودتان ایجاد کرده اید ، وب سایت شما کاربر پسند ، زیبا و کارآمدتر خواهد بود.

آن را توسط شخص دیگری اجرا کنید تا یک نظر دوم بدست آورید.

وقتی وقت خود را صرف کار کردن در وب سایت می کنید ، خیلی به آن نزدیک می شوید تا آنگونه که شخص دیگری می خواهد ببیند. قبل از بیرون آمدن آن به دنیای بزرگتر ، دوستی را پیدا کنید که دوست دارید

170
19 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22279
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7636
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6531
27 آذر 1398