کسب درآمد از سایت های کلیکی

سئو

..کسب درآمد از سایت های کلیکی..
سئو

کسب درآمد از سایت های کلیکی

نحوه کسب درآمد اینترنتی از سایت های کلیکی چگونه است؟ چگونه از سایت های کلیکی درآمد کسب کنیم؟ در ادامه در سئو روز کامل و مفصل توضیح خواهم داد.

کسب درآمد از طریق اینترنت و از راه کلیک تبلیغات یکی از راه هایی است که امروزه بسیاری به آن روی آورده اند.

کسب درآمد از این راه نیاز به مدرک خاصی ندارد. 

امروزه در فضای مجازی و حتی از زبان دوستان و آشنایان این موضوع را شنیده اید که تنها با گذراندن زمان کوتاهی در اینترنت و کلیک و بازدید از چند سایت می توانید کسب درآمد کنید.

سایت های کلیکی در اینترنت و فضای مجازی جایگاهی را برای خود ساخته اند و از این طریق و با کمک افراد عادی با کمترین هزینه ویو خود را بالا می برند و سود خود را افزایش می دهند.

شما نیز اگر وقت اضافه دارید و می توانید این کار را انجام دهید، البته از طریق سایت های معتبر، می توانید درآمد اندکی داشته باشید.

در ادامه به این سایت ها بیشتر می پردازیم. در مقاله قبلی سئو روز با عنوان : ۱۷ روش برای کسب درآمد از اینترنت توضیحاتی برای روش های کسب درامد از اینترنت داده بودم.

کسب درآمد با کمک کلیک سایت ها

مطمئنا در فضای مجازی مانند تلگرام و به خصوص اینستاگرام ( روش های کسب درآمد از اینستاگرام رو بخونید ) و در اینترنت با آگهی های مختلفی با مضمون مشترک” تنها با چند کلیک ماهانه میلیون ها تومان درآمد داشته باشید” و یا ” کلیک کنید و در سود شریک ما باشید”مواجه شده اید.

اما آیا این درست است و امکان پذیر می باشد؟

برخی از افراد وسوسه می شوند و به دنبال تکمیل اطلاعات خود در این رابطه می روند.

زمانی که با این سایت ها تماس می گیرید به شما گفته می شود که تنها داشتن یک گوشی برای این کار پردرآمد کافی است و کار شما این خواهد بود که تعدادی ویدیو و یا سایت های تبلیغاتی را ببینید و یا آنها را کلیک کنید و در ازای آن ماهانه درآمد خوبی داشته باشید.

سایت های کلیکی

این نوع از سایت ها یا سایت های کلیکی (Paid To Click یا PTC) در تمام دنیا وجود دارند و افرادی نیز از این طریق کسب درآمد می کنند.

روش کار کلی این سایت ها بدین گونه است که شما باید در قدم اول ثبت نام می کنید و سپس در زمان شروع کار در روز تعدادی ویدیو تبلیغاتی دیده و بر روی آنها کلیک می کنید.

در ازای هر کلیک مبلغی برای شما و به حساب شما در نظر گرفته می شود.

اما باید بدانید که این رقم بسیار پایین و مقدار آن بسیار کم است.

اما شاید اگر شما به این درآمد اندک نیاز داشته باشید، کاری خوب هم محسوب شود.

البته در این راه با مشکلاتی هم برخورد خواهید کرد که یکی از مهمترین این مسائل برخورد با سایت های کلاهبردار است.

از مشکلات دیگر می توان به سرعت اینترنت اشاره داشت و اینکه باید ببینید درآمد حاصل از این کار چه میزان از هزینه اینترنت شما را تامین کرده و چه میزان در آخر کار برای شما باقی می ماند.

دیدن ویدیوهای تبلیغاتی و درآمد ناشی از آن

دیدن ویدیوهای تبلیغاتی و کلیک بر روی آنها می تواند درآمدزا باشد و این یک راه کسب درآمد در دنیای امروز اینترنت و شبکه های مجازی است.

این سایت ها رایگان هستند و تنها با ثبت نام در آنها می توانید مشغول به کار شوید.

شاید بتوان گفت که کسب درآمد از طریق کلیک بر روی سایت ها و تبلیغات مختلف یک راه آسان درآمدزایی در وقت های آزاد و یک کمک خرج می باشد.

البته اگر شما خود این تبلیغات را ببینید و آنها را کلیک کنید و در نهایت آنها را به افراد دیگر معرفی نمایید، می توانید درآمد بیشتری داشته باشید.

این سیستم مانند همان سیستم شرکت های هرمی است که در ادامه توضیح خلاصه ای ارائه خواهیم کرد.

شرکت های معتبر برای کسب درآمد از طریق کلیک و..

شرکت های معتبری در این راستا مشغول به فعالیت هستند که می توانیم به چند مورد از آنها اشاره کنیم:

  • شرکت Bux Inc
  • شرکت Ayuwage
  • شرکت Scarlet Clicks
  • Inbox Dollars: این شرکت تبلیغات را به ایمیل شما ارسال می کند.
  • NeoBox: در این سایت میزان و کسب درآمد شما به نوع عضویت بستگی دارد
  • Get Paid: در این سایت با شرکت در نظرسنجی ها، کلیک کردن بر روی تبلیغات و شرکت در قرعه کشی ها سکه دریافت می کنید.
  • Swagbucks: در این سایت چندین فیلم تبلیغاتی یک دقیقه ای را دیده و در نهایت پول شما به صورت گیفت کارت به شما داده می شود.
  • Fusion Cash: این سایت هم به غیر از کلیک بر روی تبلیغات از طریق شرکت کردن در نظرسنجی ها و برنامه ها به شما مبلغی را پرداخت می نماید اما ایرادی که به آن وارد است این است که حداقلی برای برداشت در نظر گرفته شده است.

تبلیغ به روش هرمی

برخی از این شرکت های تبلیغاتی به شما آموزش می دهند که به صورت هرمی کار را انجام دهید به این صورت که با معرفی افرادی به عنوان زیرمجموعه می توانید کسب درآمد تصاعدی داشته باشید.

روش کار این شرکت ها به این صورت است که شما بر روی هر تبلیغ کلیک می کنید که به ازای آن مبلغی را دریافت می نمایید، اما پل ارتباطی در این میان شرکت های تبلیغاتی هستند که شما در واقع زیرمجموعه های آنها محسوب می شوید.

پس زمانی می توانید به درآمد اصلی برسید که برای خود زیرمجموعه داشته باشید.

در این روش شما از کلیک تبلیغ مبلغی را بدست می آورید و سپس برای کسب درآمد بیشتر باید اقدام به پخش لینک تبلیغ در میان زیرمجموعه های خود نمایید.

با کلیک توسط این افراد درآمد بیشتری به عنوان سرگروه عاید شما می شود.

نتیجه گیری

در نهایت باید بگویم که این کار می تواند در صورت داشتن وقت آزاد برای شما خوب و سرگرم کننده باشد.

البته باید بدانید که این سایت ها به چندین روش کسب درآمد می کنند که کمترین آن از طریق شما است.

شما با کمک به این سایت ها برای دیده شدن و کلیک خوردن تنها مبلغ کوچکی از درآمد کلان آنها را به خود اختصاص می دهید و در کنار این در آمد که با کلیک تبلیغات بدست می آورید، با دیدن تبلیغات اگر علاقمند به کالا و یا محصولی شده و آن را خریداری نمایید، به میزان قابل توجهی از فروش نیز به این شرکت ها سود رسانده اید.

همچنین باید برآوردی از میزان درآمد و هزینه خود به طور دقیق داشته باشید تا بدانید آیا این کار برای شما سودآور است یا خیر.

به این معنا که شما در ازای مبلغی که دریافت می کنید، وقت و همچنین اینترنت خود را مصرف کرده اید که باید برای شارژ آن عددی را پرداخت نمایید.

پس در انتها باید مبلغ نسبتا قابل توجهی برای شما باقی بماند و درآمد اینترنتی حاصل از این راه عددی به صرفه باشد. 

منبع : seorooz  |  
170
2021-03-15 21:01:52
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24029
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10268
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9549
27 آذر 1398