۱۰ صفحه ۴۰۴ خلاقانه ساخته شده توسط آی وحید

طراحی سایت

..۱۰ صفحه ۴۰۴ خلاقانه ساخته شده توسط آی وحید..
طراحی سایت

۱۰ صفحه ۴۰۴ خلاقانه ساخته شده توسط آی وحید

همیشه در جست و جوی های اینترنت ، ما در صفحه ۴۰۴ گیر می افتیم ، که می تواند گیج کننده و نا امید کننده باشد. سوالی که پیش می آید این است که چرا این صفحات وجود دارند؟
در حقیقت ، صفحه ۴۰۴ برای هشدار دادن به بازدید کنندهایست که در تلاش یافتن صفحه ای هستند که دیگر وجود ندارد. جایی که سایت شما می تواند آنها را به قسمت دیگری هدایت کند.اغلب افراد مطالعه صفحه  ۴۰۴ را نادیده می گیرند. در حالی که ساعت های بی شماری برای طراحی و ایجاد صفحات محتوا و سایت وقت گذاشته شده است . اما وقتی نوبت صفحه ۴۰۴ خود می رسد ، از کد خطای عمومی استفاده می کنند.
داشتن یک صفحه ۴۰۴ سفارشی و خلاقانه به خودی خود یک کشف است. چرا که باعث خارج شدن از این وضعیت ناگوار می شود.
دراینجا۱۱ نمونه صفحه۴۰۴ وجود دارد که از سایت منبع الهام گرفته و به شما در ایجاد صفحه۴۰۴ دلخواه خود کمک می کند. 

ساری تک

گم شدیم
رنگ قرمز در اغلب موارد  هشدار دهندگی را نشان می دهد ، صفحه ۴۰۴ این وب سایت متناسب با لوگوی سایت به صورت خطوط دایره ای ، با این تفاوت که رنگ قرمز پس زمینه و رنگ سفید به عنوان خطوط اصلی است . خطوط دایره ای تا انتهای صفحه ادامه یافته که احساس بی انتهایی را به مخاطب تلقین می کند. به صورتی که شما نیاز به بازگشت را در خود احساس می کنید. در پایین صفحه لوگوی ساری تک امکان بازگشت به صفحه اصلی را برای شما قرار داده است. ضمن اینکه گفتار محاوره ای نیز در کلام به مخاطب کمک می کند تا احساس کنند، در مقابلش انسان وجود دارد.

  ۷ هاست  

دکمه پاور
سایت ۷ هاست از یک دکمه پاور ساده با نوری درخشان در صفحه ۴۰۴ خود استفاده کرده است که با کلیک بر روی آن به صفحه اصلی سایت میروید. همچنین رنگ این صفحه که از رنگ و تم اصلی سایت گرفته شده است. استفاده از جمله ساده و عامیانه صفحه را در مسیر صحیحی قرار داده است.  

اپلیکیشن ها

متاسفانه صفحه موردنظر یافت نشد!!
سایت اپلیکیشن ها نیز با تغییراتی ازa لوگوی خود عنصر مورد نیاز ۴۰۴ خود را خوب پوشش داده است. با ایجاد یک فضای فانتزی در صفحه  میزان ترس یا هشدار را برای خواننده به پایین درجه ممکن می آورد. علاوه بر این ، اضافه کردن چند لینک مفید کاربر را قادر می سازد تا به راحتی خود را به یک صفحه جایگزین برساند. هنگام ایجاد صفحه ۴۰۴ ، توصیه می شود با افزودن پیوندهایی به بخش های معروف وب سایت ، مانند صفحه اصلی ، بخش تماس با شما و صفحه «درباره ما» ، به بازدید کنندگان سایت خود کمک کنید. دراین صفحه ۴۰۴ نیز از پر بازدید ترین بخش های سایت استفاده شده است.

چرخش ابزار

اوووپس ، چرخ دنده از کار افتاده است   
در سایت چرخش ابزار شتاب با الهام از لوگوی خود و صفحه اصلی با استفاده از نکته ای ساده با یک چرخنده از کار افتاده و صفحه ای که به جایی جز صفحه ۴۰۴  ختم نمی شود ، طراحی فوق العاده ای را پیش روی ما گذاشته است. با کلامی آمیانه و همزاد پنداری با مخاطب از طنز خوبی بهره برده است.  می توان با کلیک بر روی لوگوی سایت به صفحه اصلی رفت و با نگه داشتن منو در صفحه ، در هدر و هم در صفحه ، به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا راحتی به صفحات اضافی برسند.

بازینو

نبود نگرد نیست 
بازینو اکادمی برای طراحی صفحه ۴۰۴ خود با کلمه نبود ، خیال کاربر را راحت می کند. همیشه توی روزمره با این کلمه برخورد می کنیم اما این بار می خواهیم به نحوی دیگر احساس ایجاد شده را تغییر دهیم. نکته مهم در زبان نوشتاری هر سایت اهمیت دادن به مخاطبی است که آن را  می خواند. مخاطبان بازینو نیز اکثرا نوجوان و جوان هستند که با این لغات خودمانی احساس راحتی می کنند.

اعتماد یدک پارس

چرخ دنده
در طراحی صفحه خطای ۴۰۴ نکته ای وجود دارد که در اغلب موارد ذکر شده به رعایت ایجاد شده اند. نیازاست سایت شما صفحه ای آرامش بخش باشد، تا اطمینان حاصل شود که اگرچه صفحه مورد نظراز دست رفته اما می توانند در مسیری صحیح قرار گیرند. سایه چرخ دنده نیز باعث ایجاد آرامش و احساس اعتماد به نفس می شود و انتخاب رنگ مناسب ارزش جست وجوی روانشناسی رنگ را دارد.

ققنوس

جعبه ای که برای شما آمده خالیست 
سایت تخصصی تجاری ققنوس ، برای تمام امکانات حمل و نقل مرسولات شماست. بسته هایی هستند که هر روز به دنبال آن هاهستید. اما این بار جعبه ای که میبینید خالیست. این صفحه ۴۰۴ با طراحی خطوط کمرنگ و سایه های ملایم آرامشی را برای شما به همراه آورده است. با وجود علامت تعجب و نوشته ای کوتاه شما را به صفحه اصلی هدایت می کند.

رسیس

بریم صفحه اصلی
صفحه ی ۴۰۴ قرمزی که با هشدار خود ، خبر از عدم دسترسی شما به محصولات رسیس را می دهد. با تصویری از کالاهایی که پشت علامت وای فای عدم وجود محتوا را در صفحه ۴۰۴ یادآور می شود.

عصرویرا

جست و جو درشرکت بین المللی عصر ویرا
عصر ویرا به خوبی از برند خود در طراحی صفحه ۴۰۴ خود استفاده کرده است. یکی از بهترین راه حل ها برای فراموش نشدن برند سایت الهام گرفتن از طراحی زیبا لوگوی سایت است.

فارسروید

خونسرد باشید
جمله ایست که شما را به آرامش دعوت میکند. جست و جو کن و بازی جدیدتر یا دیگری را از فارسروید دانلود کن! بال های این ربات به صورت سایه احساس پایان را در شما بوجود می آورد  و از اینکه نمی تواند در یافتن چیزی که به دنبال آن بوده اید کمک کند متعجب است.   

 یک صفحه ۴۰۴ سفارشی می تواند با برند سایت شما یکی شود و اطلاعات مفیدی را ارائه دهد. به بازدیدکنندگان واضح بگویید که صفحه مورد نظر را نمی توان یافت. از زبانی استفاده کنید که دوستانه و جذاب باشد. اطمینان حاصل کنید که صفحه ۴۰۴ شما از همان نگاه و احساس مانند بقیه سایت شما استفاده می کند. در نظر بگیرید پیوندهایی را از محبوب ترین مقالات خود به صفحه اضافه کنید. مهم نیست که صفحه ۴۰۴ سفارشی شما چقدر زیبا و مفید باشد ، احتمالاً نمی خواهید آن را در نتایج جستجوی Google ظاهر کنید. به منظور جلوگیری از ایندکس شدن ۴۰۴ صفحه توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو ، مطمئن شوید که وب سرور شما هنگام درخواست یک صفحه از دست رفته کد وضعیت واقعی ۴۰۴ HTTP را بازگرداند.

227
02 فروردین 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

20284
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

6570
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

5654
27 آذر 1398