۱۷ روش برای کسب درآمد آنلاین از اینترنت

سئو

..۱۷ روش برای کسب درآمد آنلاین از اینترنت..
سئو

۱۷ روش برای کسب درآمد آنلاین از اینترنت

۱۷ روش برای کسب درآمد آنلاین از اینترنت در سال ۲۰۲۱ مخصوصا در دوران کرونا را در این مقاله جامع در سئو روز آموزش میدم تا کمکی برای کسب درامد از طریق اینترنت آن هم به صورت آنلاین و کاملا قانونی و واقعی و اکثرا رایگان باشد .

آیا دوست دارید در دوران همه گیری ویروس کرونا خیلی راحت در خانه بمانید و درآمد داشته باشید؟

یا شاید به این فکر هستید تا با کسب درآمد آنلاین هزینه مسافرت های پس از دوران کرونا را پس انداز کنید؟

با وجود تمام آسیب هایی که ویروس کرونا در پی داشته و همچنان نیز به همراه دارد اما با نگاه به برخی از مشاغل متوجه می‌شویم این ویروس نکات مثبتی نیز به همراه داشته است. 😐

از این جمله می‌توان به افزایش ظرفیت مشاغل آنلاین نام برد که پیشرفت چشمگیری داشته است و توجه صاحبان مشاغل مختلف را نیز به خود جلب کرده است.

 

در مقاله قبلی و البته قدیمی مواردی رو ذکر کرده بودم که در این ویدیو میتوانید به صورت خلاصه مشاهده کنید

کسب درآمد از فروش عکس هایتان

آیا می توانید عکاسی حرفه ای کنید؟ یا در محیطی زندگی می کنید که تقاضا برای عکس زیاد باشد؟

امروزه وب سایت های عکاسی منبع عظیمی از عکس های مختلف را شامل می شوند که هر موضوعی که به آن فکر کنید را در بر می‌گیرند.

خوب حالا شما هم می توانید بخشی از این مجموعه بزرگ باشیدتمامی عکاسان می توانند عکس های خود را در هر کدام از این وبسایت ها آپلود کرده تا مدیران مجلات، طراحان یا هر مجموعه دیگری آنها را خریداری کنند

نکته جالب در این رابطه این است که عکس شما ممکن است بارها توسط افراد مختلف خریداری شده و شما به راحتی کسب درآمد آنلاین کنید.

کسب درآمد از تولید ویدیو آموزشی 

در سال های اخیر یوتیوب با پیشرفت بسیار زیاد تبدیل به یکی از منابع اصلی برای آموزش شده استشما نیز از طریق به اشتراک گذاشتن ویدیو های خود در وبسایت های اشتراک ویدیو می‌توانید با توجه به میزان بازدید آنها کسب درآمد کنید.

به یک کپی رایتر تبدیل شوید

خیلی راحت بدون توجه به اینکه در کجا زندگی می کنید این حرفه می‌تواند به منبع کسب درآمد برای شما تبدیل شود

کپی رایتینگ در حال حاضر به یک ابر صنعت تبدیل شده که می‌تواند فرصت‌های شغلی بسیاری را در اختیار افراد بگذارد و تقاضا برای این کار بسیار افزایش پیدا کرده است

یکی از نکات جالب توجه این حرفه این است که حقوق شما ممکن است به دلار آمریکا پرداخت شود که این نکته توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

کسب درآمد از طریق آموزش زبان انگلیسی

اگر شما فردی هستید که زبان انگلیسی زبان مادری شماست شاید تا به حال به این نکته توجه نکرده باشید که توانایی کسب درآمد از همین زبان مادری را داریدکافی است سری به وبسایت های آموزش آنلاین زبان بزنید.

کسب درآمد از طریق تولید پادکست

حتما لازم نیست که برای تهیه پادکست موضوع پیچیده ای را انتخاب کنیدتنها لوازم مورد نیاز یک میکروفون و لپ تاپ و برنامه های رایگان ضبط صدا می باشد

در ضمن لازم نیست که پادکست ها به طور روزانه تهیه شوند و ساخت هفتگی آنها کافی می باشد

ویژگی دیگر یک پادکست خوب کوتاه بودن آن است پس سعی کنید فایل صوتی شما بیش از حد طولانی نشود

راه های زیادی برای فروش پادکست پیش روی شماست برای مثال پیدا کردن اسپانسر یا تبلیغات در اینترنت.

کسب و کار مبتنی بر وب آغاز کنید

می توانید خدمات خود را از طریق اینترنت با افراد مختلف به اشتراک بگذاریدبا این روش کار تان را گسترش داده و درآمد بالایی کسب کنیدوبسایت های زیادی در این مسیر همراه شما هستند.

کسب درآمد از طریق ترجمه کتبی یا شفاهی

آیا قادر هستید به زبان دیگری صحبت کنید؟ هرکجا که زبان انگلیسی زبان اول مردم نباشد مسلماً نیاز به مترجم کتبی و شفاهی به طور ویژه ای احساس می شود

شما حتی می‌توانید به طور آنلاین نیز به حرفه مترجمی ادامه دهیدوب سایت های زیادی وجود دارند که مترجمین آنلاین استخدام می کنند.

کسب درآمد از طریق دراپ شیپ Drop Ship

آیا تا به حال با این لغت دراپ شیپ برخورد داشتید؟ در واقع این کلمه به معنای حمل مستقیم کالا از تولیدکننده به مصرف‌کننده استدر این روش دیگر لازم نیست فروشندگان انبار اجناس داشته باشند، در عوض وقتی خریدار سفارشی می دهد آن را مستقیماً از شخص ثالث خریداری می کندفروشندگان نیز لازم نیست هزینه‌ای بابت انبار و نگهداری اجناس بپردازند.

کسب درآمد از طریق آموزش خصوصی

با مطرح کردن خود در این حرفه می توانید درآمد فراوانی داشته باشیدبرای مثال آموزش خصوصی امور تجاری تقریباً در تمام دنیای امروز محبوب بوده و با درآمد خوبی همراه است.

کسب درآمد از طریق ویراستار آزاد

ویراستاری نیز از جمله مشاغل آنلاین با درآمد بالا می باشدبیشتر سازمان ها و دفاتر ۳۰ درصد قیمت یک متن ترجمه شده را به ویراستاری آن اختصاص می‌دهند

برای مثال برای ترجمه ۵ صفحه از مطالب تجاری تقریبا ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می شودبنابراین برای ویراستاری همان تعداد صفحه،  که حدود یک ساعت طول می کشد، مبلغی حدود ۶۰ هزار تومان پرداخت می شود.

شما می توانید در این حرفه به صورت نیمه وقت یا تمام وقت مشغول شوید.

کسب درآمد از طریق تایپ

آیا دست های سریعی در تایپ دارید؟ پس ترنسکرایب کردن برایتان کاری نداردبا هدفون به فایل های صوتی گوش داده و آنها را تایپ کنید

به عنوان یک تایپیست و ترنسکرایبر از فاکتورهای مهمی که بر روی دستمزد شما تاثیر زیادی می گذارد سرعت تایپ شماست.

برای کار ترنسکرایب، بر اساس هر یک ساعت فایل صوتی به شما دستمزد پرداخت می شود

البته عوامل دیگری مانند کیفیت فایل صوتی، صدا های متفرقه و لهجه گوینده در سرعت کار شما تاثیر گذار هستند.

به طور میانگین سرعت تایپ شما باید بین ۷۵ تا ۱۰۰ کلمه در دقیقه باشد که در این صورت یک فایل صوتی یک ساعته را با چهار ساعت کار ترنسکرایب می کنید.

کسب درآمد از طریق طراحی وبسایت

اگر در حرفه ای خاص مهارت دارید، مهارت هایتان را در قالب یک وبسایت با دیگران به اشتراک بگذارید

مثلاً می توانید با ساخت وبسایت درباره ی موضوعاتی مانند خرید و فروش یا فعالیت های ورزشی مانور دهیدهرچه وبسایت شما بهتر و اختصاصی تر بر روی موضوعات کار کند افراد راحت تر جذب آن می شوند.

در واقع طراحی سایت تخصص خاصی میخواهد و با کمی تلاش و پیگیری به راحتی میتوانید آموزش طراحی سایت را با چند دوره فرا بگیرید .

وارد دنیای کتاب الکترونیک شوید

کتاب الکترونیک هم یکی از مسیرهای پر درآمد در کسب و کارهای آنلاین می باشدمیتوانید خودتان دست به کار شده و کتاب الکترونیکی نوشته یا اینکه نسخه های چاپی کتاب های منتشر شده را با اجازه ناشر و نویسنده به کتاب الکترونیک تبدیل کنید.

کسب درآمد از طریق برگزاری دوره های آنلاین

یک قدم فراتر از نوشتن کتاب آنلاین برداشته و دوره های آموزشی آنلاین برگزار کنیدبا استفاده از فایل های pdf یا ویدیویی مطالب آموزشی تان را به اشتراک بگذارید و این نکته را بدانید مردم برای آموزش دیدن حاضرند هزینه کنند.

کسب درآمد از طریق مشاوره

مشاوره در موضوعات مختلف مانند روانشناسی یا مسافرت گزینه بسیار خلاقانه برای کسب درآمد است

شما در این مسیر از یک طرف به افراد دیگر کمک می کنید و از طرف دیگر بر روی هدف های شخصی و حرفه ای تان متمرکز می شوید.

کمک برای غلبه بر ترس ها و کسب اعتماد به نفس از جمله موارد رایج روانشناسی هستند که افراد در آنها نیاز به مشاوره دارند

در این رابطه می توانید هزاران ویدیوی مشاوره در اینترنت پیدا کنید.

کسب درآمد از طریق گوینده ی کتاب صوتی

کتاب های صوتی به طور فزاینده ای در حال گسترش و محبوب شدن هستند و شما می توانید به راحتی حتی از تلفن همراه هوشمند خود در این زمینه استفاده کنید.

کسب درآمد از طریق تحقیقات اینترنتی

این شیوه به عنوان راهی مفید دیگر در پیش روی افرادی است که می‌خواهند تجربه کسب درآمد آنلاین داشته باشد

این شیوه را حتما امتحان کنید. افراد و وبسایت های اینترنتی زیادی در این مسیر وجود دارند که شما را به عنوان یک محقق در یک موضوع خاص استخدام می کنند.

این بود ۱۷ روش برای کسب درآمد از اینترنت، موارد بیشتری را اگر میشناسید در این مطلب در سئو روز به اشتراک بزارید❤

منبع : seorooz  |  
277
2021-03-07 01:36:26
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

24257
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10574
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

10027
27 آذر 1398