20 کوتاه کننده لینک (فیلترنشده) – آپدیت 99

سئو

..20 کوتاه کننده لینک (فیلترنشده) – آپدیت 99..
سئو

20 کوتاه کننده لینک (فیلترنشده) – آپدیت 99

حتماً تاکنون با لینک های کوتاه شده مواجه شده‌اید. لینک‌های بلند به خصوص برای افرادی که تمایل دارند لینک سایت خود را در مکان‌های دیگر به اشتراک بگذارند، می‌تواند مشکل‌ساز شود.

20 کوتاه کننده لینک (فیلترنشده)کوتاه کردن لینک ها همواره از مسائلی است که مزیت های زیادی به ویژه برای صاحبین کسب و کارها داشته است. وب سایت های مختلفی وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند و برخی از آن ها در ازای خدمات خود مبلغی دریافت می‌کنند. کوتاه کردن لینک ها برای ساده شدن به اشتراک گذاری مطالب یا افزودن زیبایی و بسیاری از دلایل دیگر به کار می‌رود. در این مقاله همراه ما باشید تا با توضیح مفصل کوتاه کردن لینک سایت و مزایای استفاده از آن، 20 وب سایت ارائه دهنده این سرویس نیز به شما پیشنهاد دهیم. با ما همراه باشید.

کوتاه کننده لینک چیست؟

کوتاه کردن لینک سایت یا ساخت لینک کوتاه یک تکنیک در شبکه جهانی وب است که در آن یک لینک می‌تواند به طور قابل ملاحظه ای کوتاه تر شود ولی هنوز شما را مستقیما به همان صفحه مورد نظر هدایت کند. این کار با استفاده از یک تغییر مسیر یا redirect کردن صفحه ای که لینک یا URL طولانی دارد صورت می‌گیرد. به عنوان مثال، لینک “https://example.com/assets/category_B/subcategory_C/Foo/ ” را می‌توان به این صورت کوتاه کرد:  “https://snip.ml/Foo”

و آدرس اینترنتی “https://example.com” کوتاه کرد و یا لینک “https://example.com/about/index.html”را می توان به” https://snip.ml/h2iBY “کوتاه کرد. اغلب نام دامنه تغییر مسیر یافته کوتاهتر از نام اصلی است.

یک URL می‌تواند محدودیت هایی به وجود بیاورد. برای مثال در توئیتر را در نظر بگیرید. شما توئیت خود را آماده می‌کنید و تصمیم می‌گیرید برای توضیحات بیشتر یک لینک نیز در آن قرار دهید تا مخاطبانتان بیشتر و بیشتر با مطلبی که آماده کرده اید آشنا شوند. اما به محض اینکه می‌خواهید لینک را قرار دهید به یک مشکل برمی‌خورید! تعداد کاراکترها محدودیت دارد. با استفاده از یک کوتاه کننده‌ی لینک این مشکل برطرف می‌شود. مثال های دیگر در اس ام اس نیز می‌باشد. هر چه پیام شما طولانی تر باشد هزینه های شما بالاتر می‌رود. این امر به ویژه برای سرویس های اتوماتیک ارسال پیام کوتاه (SMS) در دراز مدت هزینه های بالایی دارد اما کوتاه کردن لینک سایت تا حد بسیار زیادی از هزینه های آنان کم می‌کند. علاوه بر محدودیت های تعداد کاراکتر و یا هزینه، یک لینک کوتاه جلوه‌ی بهتری دارد. لازم به ذکر است که در نوامبر 2009 تعداد لینک هایی که با استفاده از سرویس بیتلی (Bitly) کوتاه شد عدد 2.1 میلیارد بود. رقم بسیار بالایی که نشان از اهمیت این موضوع دارد.

کوتاه کننده لینک
علت‌های متعددی باعث می‌شود که کابران اینترنت به استفاده از لینک های کوتاه شده علاقمند باشند

سایر کاربردهای کوتاه سازی URL برای “زیباسازی” لینک، پیگیری کلیک ها یا پنهان کردن آدرس اصلی است. اگر چه پنهان کردن آدرس اصلی ممکن است به دلایل قانونی برای کسب و کار یا دلایل شخصی باشد اما امکان سو استفاده را فراهم می‌کند. برخی از ارائه دهندگان خدمات کوتاه کردن URL خود را ناخواسته در لیست سیاه اسپم ها قرار داده اند زیرا سعی در استفاده از تغییر مسیر توسط سایتهایی داشته اند که خود آن ها در همان لیست های سیاه هستند. برخی وب سایت ها از لینک های کوتاه شده و تغییر مسیر شده جلوگیری می‌کنند.

برخی از وب سایت ها لینک های کوتاه ایجاد می‌کنند تا این لینک ها را از طریق پیام رسانی فوری آسان تر کرده و ارسال آنها از طریق پیام کوتاه ارزان تر شود. این کار به صورت آنلاین و در صفحات وب سرویس کوتاه کننده لینک انجام می شود. انجام این کار به صورت دسته ای یا در صورت تقاضا ممکن است نیاز به استفاده از API داشته باشد.

چند وب سایت مشهور سرویس کوتاه کردن لینک خود را برای استفاده خودشان راه اندازی کرده اند. برای مثال:

 • توییتر با t.co
 • Google با g.co
 • وGoDaddy با x.co.

روش کار به این صورت است که برای کوتاه کردن لینک، هر لینک طولانی با یک کلید منحصر به فرد همراه است که بخشی از نام دامنه سطح بالای آن است. مثلا https://snip.ml/AgnH4 یک کلید دارد: AgnH4

منقضی شدن لینک های کوتاه نیز مسئله ای است که حائز اهمیت می‌باشد. بسیاری از ارائه دهندگان سرویس های کوتاه کننده لینک ادعا می‌کنند که این لینک ها دائمی هستند اما یک لینک دائمی چیز خوبی نیست زیرا مسائل و مشکلات امنیتی بسیاری به وجود می‌آورد. مشکلات امنیتی نیز همیشه در این سرویس ها دخیل بوده اند. بار ها و بارها اخباری مبنی بر دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران در این سرویس ها شنیده شده است. برای افزایش ایمنی توصیه می‌کنیم از وب سایت ها و شرکت های معروف استفاده کنید تا علاوه  بر خدمات بهتر، امنیت بیشتری نیز داشته باشید.

دلایل استفاده از کوتاه کننده لینک

 1. دلایل مختلفی برای استفاده از کوتاه کننده URL وجود دارد. غالباً لینک های غیر منظم ممکن است از نظر زیبایی ناخوشایند باشند. بسیاری از توسعه دهندگان وب ویژگی های توصیفی مورد نظر خود را در URL منتقل می‌کنند تا به این ترتیب سلسله مراتب داده ها، ساختارهای فرمان یا مسائلی از این قبیل را نشان دهند. این کار می‌تواند منجر به ایجاد لینک هایی شود که کاراکترهای طولانی دارند و شامل الگوهای پیچیده ای هستند.
 2. استفاده از چنین لینک هایی دشوار است در نتیجه با استفاده از این کوتاه کننده ها، سادگی و زیبایی بیشتری منتقل می‌شود.
 3. علاوه بر بحث زیبایی، محدودیت کاراکتر که پیشتر ذکر شد نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل استفاده از کوتاه کننده لینک باشد.
 4. امکان پیگیری کلیک ها نیز ساده می‌شود.
 5. URL های کدگذاری شده در بارکد های دو بعدی مانند کد QR نیز استفاده می‌شوند. با این کار سطح مورد نیاز برای پرینت کوچکتر می‌شود و کیفیت پرینت نیز افزایش می‌یابد.

مزایای کوتاه کننده لینک

مزایای کوتاه کننده لینک
کوتاه کردن لینک ها مزایای فراوانی دارد

چند مورد از مزایا و دلایل استفاده از کوتاه کننده های لینک را شرح دادیم. در زیر چند مزیت دیگر نیز ذکر شده است:

 • مدیریت بهتر لینک ها

هنگامی که آمار لینک ها را داشته باشید و بدانید بر روی هرکدام چقد کلیک شده و کدام یک بازخورد بهتری داشته، پس مدیریت و تصمیم گیری درباره‌ی حفظ یا تغییر یا حذف آنان ساده تر است. در ادامه چند وب سایت به شما معرفی خواهیم کرد که علاوه بر کوتاه سازی لینک های شما، آمار کلیک و دیگر آمارهای مفید به شما ارائه می‌دهند تا بتوانید لینک های خود و در نتیجه کسب و کارهای خود را مدیریت کنید.

 •  کمک به سئو

 •  شخصی سازی و برند سازی

در ادامه درباره‌ی سرویس هایی توضیح خواهیم داد که به شما در شخصی سازی و برندسازی و استفاده از کلمات کلیدی در ایجاد لینک های کوتاه کمک می‌کنند. با استفاده از آن ها می‌توانید لینک را نیز برند سازی کنید و هر کجا که لینک های شما دیده شد، همه به یاد شما بیفتند.

مقاله برندسازی (Branding) چیست؟

7 تکنیک برندینگ برای مبتدی ها

اکنون بخوانید
 •  ایجاد حس خوب در مخاطب

 • تحریک مخاطب برای به اشتراک گذاری بیشتر

وقتی یک لینک به اندازه‌ی کافی کوتاه باشد، خواننده برای به اشتراک گذاری آن ترغیب بیشتری دارد. به زبان ساده تر انسان ها راحتی و سادگی را دوست دارندپس این امکان را برای آنان فراهم کنید.

 •  افزایش احتمال کلیک بر روی لینک

یک لینک کوتاه و مختصر، احتمال بیشتری برای کلیک شدن دارد تا یک لینک طولانی با ظاهری نامناسب.

 • حفظ کاراکتر ها

همانطور که پیشتر اشاره کردیم محدودیت هایی وجود دارد. برای مثال نمی‌توانید در پست اینستاگرامی یا توئیت خود هر تعداد که می‌خواهید کاراکتر بگذارید پس مجبور هستید با استفاده از کوتاه کننده های لینک، در کاراکتر های خود صرفه جویی کنید و راه را برای کلمات مفید دیگر باز کنید.

 • زیبایی

تصور کنید که یک لینک طولانی و بلند که نصف آن در یک خط و نصف دیگر در خط بعدی قرار دارد در وب سایت یا کانال تلگرامی خود و یا در یک پست اینستاگرام قرار داده اید. این کار باعث کاهش چشمگیر زیبایی و کم شدن نرخ تبدیل های شما می‌شود. فراموش نکنید که زیبایی برای جذب مخاطب بسیار اهمیت دارد.

 • مردم به لینک های کوتاه عادت دارند

 • استفاده در شبکه های اجتماعی

وقتی لینک های طولانی در شبکه های اجتماعی ارسال می‌کنید مانند هرزنامه یا اسپم به نظر می‌رسند و برای مخاطبان حس غریب ایجاد می‌کنند که آنها را از کلیک کردن منصرف می‌کند اما ساخت لینک کوتاه که آمار آن نیز قابل پیگیری است برای رشد شما بسیار مناسب است.

 • روشی رایگان و یا کم هزینه برای رشد کسب و کار

کوتاه کننده لینک آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

با کوتاه کننده لینک اکادمی دیجیتال مارکتینگ به راحتی می‌توانید لینک‌های طولانی را به لینک‌های کوتاه و دلخواه تبدیل کنید تا به راحتی و بهترین شکل به اشتراک بگذارید. https://dmac.link/Shortner یکی از بهترین کوتاه کننده لینک ایرانی می باشد:

آدرس: https://dmac.link/Shortner

امکانات: تمامی آمار و گزارشات مربوط به لینک‌ها و کلیک شما کاملا محرمانه بوده و در دسترس عموم نیست، آمار جامع و تحلیل شده بر اساس پارامتر‌های مختلف همانند محل جغرافیایی، نوع دستگاه کلیک دریافتی، مشاهده لیست کلیک و جزئیات هر کلیک مثل آی پی و سیستم عامل 

کوتاه کننده لینک گوگل چیست؟

لینک کوتاه گوگل چیست؟ کوتاه کننده لینک گوگل که با نام goo.gl شناخته می‌شود، یک وب سرویس ساخت لینک کوتاه است که توسط Google ارائه شده است. این سرویس در دسامبر 2009 راه اندازی شد و در ابتدا برای Google Toolbar و Feedburner مورد استفاده قرار می‌گرفت. سپس با گذشت زمان، گوگل وب سایت جداگانه goo.gl را راه اندازی کرد و در سپتامبر سال 2010 برای همه در دسترس قرار گرفت.

کوتاه کننده لینک گوگلکاربر می تواند پس از ورود به حساب گوگل خود، به لیستی از لینک هایی که در گذشته کوتاه شده اند دسترسی پیدا می‌کند و کاربر می‌تواند با استفاده از لینک “details” در کنار هر لینک کوتاه شده، جزئیات بیشتری را مشاهده کند.برای امنیت بیشتر، گوگل تشخیص اسپم خودکار را بر اساس همان نوع فناوری فیلتری که در سرویس جیمیل استفاده می‌شود را اضافه کرده است. این سرویس از تاریخ 13 آوریل 2018 کاربران جدید نپذیرفته است و گوگل این سرویس را برای کاربران موجود در تاریخ 30 مارس 2019 قطع کرد. لینک هایی که قبلاً ایجاد شده هنوز به مقصد قبلی خود هدایت می‌شوند.

مزایای استفاده از کوتاه کننده لینک گوگل

 • استفاده از لینک کوتاه شده در ایمیل

برخی ایمیل هایی که به شما ارسال شده است دارای لینک های طولانی می باشند که مشکل در خواندن آن ایجاد می کند و هدفی که ایمیل دارد این است که کوتاه باشد و فقط پیام را به مخاطب به روشنی بیان نماید

 • استفاده از لینک کوتاه شده در ایمیل
 • استفاده از لینک‌های کوتاه شده برای بازاریابی آفلاین

استفاده لینک های کوتاه در بازاریابی آفلاین نیز از دیگر مزایای لینک های کوتاه می باشد به عنوان مثال در صورتی که شما یک آگهی در روزنامه یا پوستری چاپ نموده اید بسیار ایده آل می شود که یک لینک کوتاه نیز در آن قرار دهید

 • کاربرد در رسانه‌های اجتماعی

در پست های خود از لینک های کوتاه حتما استفاده نمایید زیرا کمک می کند برای نوشتن جزئیات بیشتر در مورد سرویسی که در حال بازاریابی آن هستید فضای بیشتری داشته باشید  البته در پستی که محتوا وجود دارد نه اینکه URL  باشد.

 • استفاده از آنالیتیکس بر روی URL گوگل

اگر شما یک وبلاگ نویسی هستید پس همیشه پست های مختلفی قرار می دهید و همه کسب و کار شما، پست هایی است که در وبلاگ قرار می دهید بنابراین علمکرد شما بسیار مهم است و باید از تعدا کسانی که از سایت شما بازدید می کنند اطلاع داشته باشید تا برای مراحل بعدی برنامه ریزی انجام دهید

برای اینکه متوجه شوید که که پست های شما خوب عمل می کند یا نه می‌توانید از گوگل آنالیتیکس استفاده نمایید ولی اگر مایل به استفاده از این ابزار نیستید می توانید از ابزار کوتاه کننده لینک گوگل برای تحلیل منابع ورودی استفاده نمایید که می توانید متوجه شوید که همه چی به خوبی پیش می‌رود. زمانی که شما با ابزار کوتاه کننده لینک در گوگل ، آمار مناسب و تجزیه و تحلیل آن ها را به دست آوردید در کسب و کارتان نیز تاثیر داشته و از اینکه لینک های شکسته در وب سایت تان ایجاد شود جلوگیری نمایید.

20 کوتاه کننده لینک

در زیر 20 سرویس فیلتر نشده کوتاه کننده لینک آورده شده است. آن ها را بررسی می‌کنیم:

1-Rebrandly

https://www.rebrandly.com/

این سرویس خدماتی بیش از کوتاه کردن لینک انجام می‌دهد. این سرویس پیشتاز برندسازی لینک ها است. اینوب سرویس کوتاه کننده لینک یکی از کامل ترین و مطمئن ترین پلت فرم مدیریت لینک است. خدمات آنها ساده ترین راه برای ایجاد، اندازه گیری و مدیریت لینک های کوتاه با یک نام دامنه سفارشی را ارائه می‌دهد. در واقع این سرویس یک کوتاه کننده لینک اختصاصی است. این سرویس یک کوتاه کننده لینک با آدرس دلخواه می‌باشد.

2- Bitly

https://bitly.com/

20 کوتاه کننده لینک bitly
در bitly با ایجاد یک حساب کاربریمی توانید لینک ها را به سرعت مدیریت کنید

کوتاه کننده لینک بیتلی یک نسخه رایگان و یک نسخه enterprise از سرویس کوتاه کردن URL خود ارائه می‌دهد. ثبت نام لازم نیست اما ایجاد یک حساب کاربری به شما امکان می‌دهد لینک ها را به سرعت مدیریت کرده و آدرس اینترنتی را از http://bit.ly/Jhc38q به http://bit.ly/Intelligent تغییر دهید. لازم است بدانید که فقط می‌توانید از کلمات کلیدی استفاده کنید که افراد دیگر آنها را استفاده نکرده اند.

نسخهenterpriseشرکت Bitly حدود 995 دلار در ماه هزینه دارد. نسخه enterpriseبه شما این امکان را می‌دهد که از دامنه هایی مانند vz.to یا دامنه‌ی nyti.ms مربوط به نیویورک تایمز استفاده کنید و در واقع این سرویس یک کوتاه کننده لینک با ادرس دلخواه می‌باشد. حساب رایگان Bitlyحداکثر 500 لینک برند شده و 1000 لینک برند نشده به شما ارائه می‌دهد. همچنین اطلاعات جامعی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که به ویژه برای کسب و کارهای کوچک بسیار مفید است.

3- TinyURL

https://tinyurl.com/

استفاده از این سرویس ساده است. یک میانبر ساده که نیازی به ثبت نام ندارد و به کاربران امکان می‌دهد کلمه کلیدی را شخصی سازی کنند. خدمات آن رایگاناست اما هیچ تحلیل و آنالیزی در دسترس نیست. به راحتی با وارد کردن لینک می‌توانید لینک کوتاه شده‌ی خود را دریافت کنید.

4-LiveChat URL

https://www.livechatinc.com/utm-builder/

20 کوتاه کننده لینک livechat
livechat به شما این امکان را می‌دهد تا لینک های خود را با پارامترهای UTM نشان دهید

مورد چهارم ما، یک وب سرویس کوتاه کننده لینک رایگان است که یک ویژگی منحصر به فرد دارد. سازنده لینک به شما این امکان را می‌دهد تا لینکهای خود را با پارامترهای UTM نشان دهید. همچنین به شما امکان می‌دهد لینک کوتاه خود را سفارشی کنید،آن ها را ذخیره کنید و تعداد کلیک های آن را پیگیری نمایید.

5- is.gd

https://is.gd/

یک آدرس اینترنتی مختصر و ساده که به شما امکان می‌دهد لینک کوتاه خود را ایجاد و آن را شخصی سازی کنید. ثبت نام لازم نیست و می‌توانید از طریق لینک های موجود، آمار کلیک ها را پیگیری کنید.

6- soo.gd

http://soo.gd/

Soo.gdیکوب سرویس کوتاه کننده لینک رایگان و آسان است که به شما امکان می دهد پسوندهای لینک های خود را شخصی سازی کنید اما با این حال هیچ تحلیلی ارائه نمی‌دهد.

7- clicky.me

http://clicky.me/

کوتاه کننده لینک clicky.me
clicky.me امکان ردیابی و مدیریت گسترده ای را دارد

BudURL بیشتر برای برند ها و کسب و کار ها مناسب است. این سرویس امکان ردیابی و مدیریت گسترده ای دارد اما این امکانات رایگان نمی‌باشند و کمترین امکانات آن با 24 دلار در ماه شروع می‌شود. با این حال، نسخه 24 دلار در ماه آن به شما امکان می‌دهد از دامنه سفارشی استفاده کنید. برای استفاده از آن ثبت نام لازم است.

7- کوتاه کننده لینک آیوو

https://iwo.ir/

یک کوتاه کننده لینک ایرانی است. آیوو در نظر دارد خدمات برنامه کوتاه کننده لینک را در برنامه اندرویدی هم در آینده ای نزدیک ارائه کند. 

8- b2n

https://b2n.ir

از این وب سرویس کوتاه کننده لینک ایرانی نیز می‌توانید استفاده کنید.

نام دیگر کوتاه کننده های لینک در زیر آورده شده اند. با استفاده از آنها می‌توانید لینک های خود را کوتاه کنید: 

9- ity.im با لینک http://ity.im/

10- q.gs با لینک https://adf.ly/

11- u.to با لینک https://u.to/

12- vzturl.com با لینک https://www.vzturl.com/

13- v.gd با لینک https://v.gd/

14- adf.ly با لینک http://dig.do/adf.ly

15- bc.vc با لینک https://bc.vc/

16- cutt.us با لینک https://cutt.us/

17- u.bb با لینک https://adf.ly/

18- yourls.org با لینک http://yourls.org/

19- x.co با لینک https://shortener.godaddy.com/

20- scrnch.me با لینک http://scrnch.me/?reqp=1&reqr=

کوتاه کننده لینک و کسب درآمد

کوتاه کننده لینک کسب درامد نیز به همراه دارد. اما چگونه؟

وب سایت های بسیاری وجود دارند که این کار را برای شما انجام می‌دهند. ابتدا شما در این سایت ها ثبت نام می‌کنید و برای خود یک حساب کاربری ایجاد می‌کنند. در مرحله‌ی بعد، لینک مورد نظر خود را با استفاده از همان سایت کوتاه می‌کنید. در واقع این لینک ها به طور اختصاصی برای آن سایت ها طراحی شده است. سپس شما لینک کوتاه شده خود را در مکان های مختلف مانند وب سایت، فیسبوک، اینستاگرام و … قرار می‌دهید. هنگامی که افراد مختلف بر روی لینک شما کلیک می‌کنند، ابتدا توسط سایتی که لینک کوتاه شده را به شما تحویل داده، تبلیغاتی برای کلیک کننده ها نمایش داده می‌شود که می‌توان آن ها را رد کرد.

کوتاه کننده لینک و کسب درآمد
سرویس های کوتاه کننده لینک در لینک ها، تبلیغات قرار می‌دهند و در ازای این تبلیغات پول دریافت می‌کنند

این روش تبلیغات درآمدی برای این وب سایت ها ایجاد می‌کنند. به زبان ساده آن ها در لینک های کوتاه شده‌ی شما، تبلیغات قرار می‌دهند و در ازای این تبلیغات پول خود را دریافت می‌کنند. شما نیز لینک کوتاه خود را ایجاد می‌کنید. هرچند که نقدهایی به این روش وارد است (از جمله عدم بازدهی مناسب برای ارائه دهنده سرویس کوتاه کننده لینک) اما همچنان متقاضیان خود را دارد. بسیاری از افراد مایل هستند از این روش برند خود را تبلیغ کنند و بسیاری دیگر نیز علاقه دارند با ایجاد امکان انجام این روش، از این راه درآمدی کسب کنند.

کوتاه کننده لینک کانال تلگرام

فرقی نمی‌کند که صاحب چه کانالی هستید. کانال شما جنبه‌ی درآمدزایی داشته باشد یا سرگرمی، استفاده از یک کوتاه کننده لینک به نفع شما است به ویژه اگر از قصد درآمدزایی از کانال تلگرامی خود دارید. استفاده از این کوتاه کننده لینک تلگرام توسط برخی از ربات های موجود در آن صورت می‌گیرد. این ربات ها با کوتاه کردن لینک کانال تلگرامی شما، شانس ورود بهآن را افزایش می‌دهند.برتری استفاده از آن ها این است که نیاز به خروج از تلگرام ندارید. اگر این ربات ها به خوبی طراحی شده باشند معمولا از سایت های goo.gl  و  bit.ly استفاده می‌کنند اما دیده شده که از سایت Adf.ly نیز استفاده می‌کنند.

وب سایت های معرفی شده در این مقاله می‌توانند سرویس خوبی برای شما باشند تا با استفاده از آنها اقدامات مورد نظر خود را انجام دهید، چه صاحب کسب و کار باشید و چه نباشید. توجه داشته باشد که همانطور که پیشتر اشاره کردیم، سعی کنید از وب سایت های شناخته شده برای این کار استفاده کنیدتا علاوه بر حفظ امنیت و اطلاعات شخصی، خدمات بهتری نیز دریافت کنید.

جمع بندی

بسیاری از صاحبین کسب و کار از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده می‌کنند و حتی مبلغی را به صورت ماهانه و سالیانه در ازای آن پرداخت می‌کنند. اگر از سرویس قدرتمندی استفاده کنید می‌توانید علاوه بر شخصی سازی و برند سازی برای خودتان، از بسیاری از خدمات دیگر نیز استفاده کنید. برای مثال لینک های خود را مدیریت کنید، آمار کلیک ها را داشته باشد و بررسی کنید که کدام لینک سودآوری بیشتری برای شما دارد. لینک های کوتاه شده شانس کلیک بیشتری نیز دارند و شما می‌توانید در وقت، هزینه و حتی کاراکترهای خود صرفه جویی کنید(همانطور که توضیح دادیم در سرویس های ارسال پیام کوتاه یا SMS و یا در شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر و یا اینستاگرام). بسته به حجم کاری و کسب و کارتان سرویس مناسب خود را انتخاب کنید و از مزایای آن استفاده کنید.

359
2021-01-13 00:31:24
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23892
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

10174
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

9360
27 آذر 1398