21 سایت عالی برای دانلود عکس رایگان در سال 2021

طراحی سایت

..21 سایت عالی برای دانلود عکس رایگان در سال 2021..
طراحی سایت

21 سایت عالی برای دانلود عکس رایگان در سال 2021

این روزها تقریبا برای تولید هر نوع محتوایی نیاز به عکس های با کیفیت و عالی داریم تا بتوانیم محتوای خوبی را ارائه کنیم.

در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، قوانین کپی رایت وجود دارد و اگر ما از عکس های دارای کپی رایت استفاده کنیم، ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شویم و این موضوع به کسب و کار و فعالیت ما صدمه بزند.

به همین خاطر ما در این مقاله به شما 21 سایت عالی برای دانلود عکس رایگان را معرفی کرده ایم که می توانید از آنها عکس دانلود کنید و بدون مشکل کپی رایت، از آن عکس ها استفاده کنید.

البته ممکن است تعدادی از این وبسایت ها کشور ایران را تحریم کرده باشند که در این صورت خودتان خوب می دانید باید چطور به آنها وارد شوید.

پس اگر می خواهید با این وبسایت ها آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

21 سایت عالی برای دانلود عکس رایگان در سال 2021

1- سایت StockSnap.io

این وبسایت یکی از سایت هایی است که تنوع عکس ها در آن بسیار بالا است و شما می توانید از عکس های این وبسایت به راحتی استفاده کنید.

همچنین امکان جستجوی قوی این وبسایت به شما اجازه می دهد عکس هایی را با موضوع دلخواه خودتان و سایز و مشخصات دلخواه جستجو کنید و از آن استفاده کنید.

این وبسایت هر روز ده ها عکس جدید را به دسته بندی های خود اضافه می کند و عکس های موجود در آن هیچ گونه کپی رایتی ندارند و با خیال را می توانید آنها را در طراحی ها و محتواهای خودتان استفاده کنید.

2- وبسایت Pexels

 این وبسایت عکس های بسیار با کیفیت و با رزولوشن بالایی را دارد که هیچ گونه کپی رایتی ندارند و به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.

همچنین در این وبسایت براساس دسته بندی و برچسب های مختلف می توانید عکس های مورد نظر خودتان را جستجو کنید و آنها را پیدا کنید و با استفاده از آنها، محتواهای جذاب و فوق العاده ای را تولید کنید.

3- وبسایت Unsplash

این وبسایت هم یک مرجع بزرگ از عکس های با کیفیت رایگان است که می توانید از آنها استفاده کنید.

کافی است در این وبسایت موضوع موردنظر خودتان را جستجو کنید تا بتوانید به راحتی از عکس هایی که وجود دارند استفاده کنید و محتوای جذابی را برای خودتان بسازید.

4- وبسایت Burst (by Shopify)

این وبسایت متعلق به شرکت شاپیفای است که یک سرویس ساخت وبسایت و فروشگاه بزرگ است.

در این وبسایت تعداد زیادی از عکس ها به صورت رایگان و بدون کپی رایت در دسترس هستند اما برخی از عکس ها رایگان نیستند و کپی رایت دارند و برای دریافت آنها باید هزینه پرداخت کنید.

5- وبسایت Pixabay

این وبسایت هم یکی از سایت های معروف و بسیار خوب در زمینه دانلود عکس های رایگان است که با استفاده از آن می توانید در دسته بندی های مختلف، عکس های موردنیاز خودتان را دانلود کنید و از آنها استفاده کنید، بدون نیاز به کپی رایت  و پرداخت هزینه.

6- وبسایت Reshot

این وبسایت هم یکی از وبسایت هایی است که در آن عکاسان فریلنسر، عکس های خودشان را منتشر می کنند و تعدادی از این عکس ها به صورت رایگان هستند و می توانید از آنها استفاده کنید.

7- وبسایت FoodiesFeed

این وبسایت در زمینه غذاها عکس های بسیار زیادی دارد که اگر در این زمینه فعالیت می کنید، می توانید از عکس های آن استفاده کنید.

8- وبسایت Gratisography

این وبسایت دارای عکس های زیادی است که به صورت رایگان می توانید از آنها برای پروژه های شخصی یا تجاری خودتان استفاده کنید. به صورت هفتگی به این وبسایت عکس های جدیدی هم اضافه می شوند.

9- وبسایت Freestocks.org

این وبسایت دارای تعداد زیادی عکس با کیفیت است که دارای کپی رایت نیستند و می توانید از آنها استفاده کنید.

10- وبسایت Picography

این وبسایت هم دارای عکس های بسیار زیادی است که توسط عکاسان مختلف در آن قرار داده می شوند. تمامی عکس های این وبسایت بدون کپی رایت هستند و می توانید از آنها استفاده کنید.

11- وبسایت Foca

این وبسایت دارای عکس های با کیفیتی در زمینه محل کار و طبیعت است که تمامی عکس های آن بدون کپی رایت هستند و می توانید از آنها استفاده کنید.

12- وبسایت Picjumbo

این وبسایت دارای عکس های بسیار زیادی است که کپی رایت ندارند و شما می توانید در کارهای شخصی و تجاری خودتان از آنها استفاده کنید.

همچنین در این وبسایت به صورت روزانه عکس های جدیدی قرار داده می شود که در دسته بندی های مختلفی مانند مد، تکنولوژی، طبیعت و بسیار موضوعات دیگر هستند.

13- وبسایت Kaboom Pics

این وبسایت هم عکس های بسیار زیادی در زمینه های انتزاعی، شهر/معماری، مد و غذا و بسیاری موضوعات دیگر دارد.

از عکس های این وبسایت در پروژه های تجاری می توانید استفاده کنید اما فروش آنها ممنوع است.

14- وبسایت SkitterPhoto

این وبسایت عکس های بسیار زیادی دارد که هیچگونه کپی رایتی ندارند و می توانید از آنها در کارها و پروژه های خودتان استفاده کنید.

15- وبسایت Life of Pix

این وبسایت عکس های حرفه ای بسیار زیادی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و هیچگونه کپی رایتی برای عکس های آن وجود ندارد.

16- وبسایت Little Visuals

برای دانلود عکس رایگان این وبسایت هم بسیار مناسب است. صاحب این وبسایت به تازگی درگذشته است اما تمام عکس های او به صورت رایگان قرار گرفته اند تا بتوانید از آنها استفاده کنید و هیچگونه کپی رایتی ندارند.

17- وبسایت New Old Stock

این وبسایت عکس های زیادی را ارائه کرده است که کپی رایت ندارند و به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.

18- وبسایت Jay Mantri

در این وبسایت هر هفته پنجشنبه 7 عکس به صورت رایگان در دسترس شما قرار می گیرند که می توانید از آنها استفاده کنید. این عکس ها در تم های مختلفی هستند.

19- وبسایت Picspree

این وبسایت عکس های با کیفیتی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و این عکس ها هیچگونه کپی رایتی را ندارند. همچنین در این وبسایت امکان جستجوی جالبی وجود دارد و دانلود عکس ها محدودیت ندارد.

20- وبسایت ISO Republic

این وبسایت هر روز عکس های جدیدی را اضافه می کند و شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

21- وبسایت StyledStock

این وبسایت عکس های بسیار زیادی را پیشنهاد می دهد که مناسب خانم ها هستند. از عکس های این وبسایت می توانید در پروژه های شخصی و تجاری خودتان استفاده کنید و نگرانی بابت کپی رایت نداشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله به شما 21 سایت عالی برای دانلود عکس رایگان را معرفی کردیم که می توانید به صورت کاملا رایگان عکس های آنها را دانلود کنید و بدون ترس از کپی رایت از آنها استفاده کنید.

امیدواریم این وبسایت ها بتوانند به شما کمک کنند تا محتواهای حرفه ای تری را بسازید و پروژه های خودتان را با کیفیت بسیار بیشتری انجام دهید.

108
2021-01-24 00:35:03
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

23234
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

9269
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

8320
27 آذر 1398