41 عامل مؤثر بر اعتبار وب سایت شما بخش 3

طراحی سایت

..41 عامل مؤثر بر اعتبار وب سایت شما بخش 3..
طراحی سایت

41 عامل مؤثر بر اعتبار وب سایت شما بخش 3

بسیاری از عوامل توانایی این را دارند که به وب سایت شما اعتبار بخشند وما در ادامه مطالب قبل که تعدادی از این عوامل را بیا کردیم در این بخش قصد داریم شما را با ادامه این عوامل آشنا کنیم قبل از آن این نکته را یاد آور شویم که تمام وب سایت های موجود در دنیای مجازی میتوانند مکارهایی را انجام دهند تا باعث جلب رضایتمندی و اعتمادسازی بازدیدکنندگان وب سایت خود و یا باعث ایجاد عدم رضایت در آنها شوند.

بررسی محصولات حرفه ای برای اعتبار وب سایت

با مثبت بودن بررسی ها اعتبار (و فروش) به طرز چشمگیری افزایش پیدامی کنند . اما یک بررسی منفی می تواند به آسانی آن را از بین ببرد.و تمام حاصل کار شما نابود سازد اما بررسی ها چه چیزهایی هستند ؟

بررسی ها را میتوان مانند توصیفات بیان کرد به این معنا که مشتریان می توانند بازخورد خود را به اشتراک بگذارند. اما بررسی ها دقیقا مانند توصیفات نیستند و بررسی ها یک قدم فراتر می گذارد و به مشتریان ، شرکت ها و جامعه امکان مکالمه می دهد.

می تواند از تأثیر گذاران به اندازه گزارش های مصرف کننده ، TechCrunch و BuzzFeed حاصل شود. آنها همچنین می توانند از وبلاگ نویسان به روز ، داوران مجزا با یک کانال YouTube و خود مشتریان شما باشند.

بررسی

بررسی های حرفه ای غالباً به دلیل اعتبار و تأثیرگذاری ، معتبرتر به نظر می رسد. بررسی درخشان از یک تأثیرگذار قدرتمند می تواند باعث شود که شما افزایش فروش محصولات و خدمات خود را شاهد باشید

مهر و موم اعتماد از مقامات مستقل و قابل اعتماد

مهر و موم اعتماد از مقامات مستقل و قابل اعتماد به شما این امکان را می دهد که اعتباری را که آنها دارند را به نام خودتان تمام کنید و از نام آنها استفاده کنید . از مهرهای اعتماد مانند Web of Trust ، مهر سایت GoDaddy ، Norton Secured ، PayPal تأیید شده ، BBB Business معتبر و غیره استفاده کنید.

بررسی از تأثیر گذاران و مشتریان

این نکته را به یاد داشته باشید که ، قدرت ، اعتبار و قدرت زیادی را به همراه دارد. یک توصیف از یک تأثیرگذار قدرتمند می تواند اعتماد و اعتبار شما را تقویت کند.وقتی عوامل مؤثر دیگر برطرف می شوند ، بررسیهای این تأثیرگذار آسانتر می شود.و به راحتی میتواند بررسی کند

مطالعات موردی

این نوع از مطالعه معمولاً توسط مشاغل و مشتری ایجاد می شود. مشتریان مشکلات و انتظارات خود را در رابطه ، تجربه و نتایج خود به اشتراک می گذارند.

مطالعات

مطالعات موردی ، مانند توصیفات ، یک طرفه هستند. اما اعتبار را افزایش می دهد زیرا مشتریان مایل به اشتراک گذاری داستان های خود هستند.

اتصال به تأثیرگذار

این می تواند به اندازه یک شبکه حرفه ای بزرگ و ارتباط با سازمانهای بزرگ پیچیده باشد ، یا به سادگی ارتباط با سایر تأثیرگذار محلی یا جزئی شناخته شده.

اعتبارسنجی مشتری

نمایش لیست های مشتری ، تعداد مشتریانی که دارید یا صنایعی که مشتری های شما در آن قرار دارند.

اعتبار شخص ثالث

همانطور که مشاهده می شود ، توسط این مشتری ها ایجاد می شود – این نوع اعتبارسنجی از سایت های بزرگتر و با نفوذ بیشتری برای ایجاد اعتماد و اعتبار استفاده می کند.

مطبوعات

قرار گرفتن در معرض رسانه یک اعتبار قدرتمند است به این صورت که شما میتوانید با مطبوعات مصاحبه کنید و برند خود وسایت خود را به اشتراک بگذارید تا بیشتر شناخته شوید و نوعی تبلیغات هم به حساب می آید علاوه بر کسب اعتبار

جوایز

شما با دادن جوتیز از شرکت یا مجموعه خود به افراد می توانید نمایه شرکت خود را بالا ببرید اینکار میتواند به شما اعتبار برتر بخشد. هرچه این جایزه چشمگیر تر باشد ، افزایش بیشتری می یابد.

با این حال ، استفاده از جوایز افت وخیز وجود دارد. هرچه این جایزه اعتبار کمتری داشته باشد ، مشتریان به احتمال زیاد شغل ، محصولات یا خدمات شما را زیر سوال می برند.

اعتبار فرض شده

بازخورد آنفلوانزا

در سایت یک تأثیرگذار قابل مشاهده است – خواه به صورت توصیف ، مصاحبه ، ارسال مهمان یا بررسی – بازدید کنندگان وب سایت را به شما معرفی می کند ، قبل از رسیدن به سایت شما ، اعتبار شما را بهبود می بخشد.

پست های مهمان

نوشتن برای سایر نشریات معروف به این معنی است که شما آشنا هستید. بازدیدکنندگان قبل از ضربه زدن به صفحه فرود شما از سایت شما شنیده اند.

23- در صورت عدم استفاده از آن

تبلیغات می تواند آزار دهنده باشد. هنگامی که از آن به خوبی استفاده می شود ، تبلیغات (از طریق سیستم عامل هایی مانند Google AdWords ، Facebook Ads یا YouTube Ads) اعتبار فرضی را در قالب برندسازی و آشنایی ایجاد می کند. اگر بازدید کنندگان قبلاً از شما شنیده اند ، اعتبار بیشتری دارید.

اعتبار سطح
برند سازی از طریق لنگر روانشناختی

، جایگاه خاصی را در ذهن مشتری ایجاد می کند ، که به طور خودکار اعتبار را ایجاد می کند. برندسازی همان چیزی است که در طولانی مدت ادامه دارد.

برند سازی
طراحی حرفه ای

مشتریان اولین برداشت در مورد وب سایت شما را در 50 میلی ثانیه ایجاد می کنند. شما در اولین نگاه سایت خود را به مشتری معرفی میکنید این بر داشت کاملا به نوع طراحی سایت شما بستگی دارد و اینکه شما چگونه آن را طراحی کرده باشید ، روی زیبایی شناسی متمرکز شده و تقریباً کاملاً احساسی است.

آزمایشگاه فناوری persuasion استانفورد نشان داد که تقریبا نیمی (46 درصد) از مردم می گویند طراحی وب سایت معیار شماره یک برای تعیین اعتبار وب سایت است.

چگونه این اتفاق می افتد؟

شرکت های پیشرو در هر صنعت به مشتریان آموزش می دهند و به آنها میگویند که اهداف آنها از این آموزش ها چیست و چه انتظاراتی از آنها در قبال این آموزش ها دارند مشتریان این درس ها را به سایت های دیگر می برند و از این رهبران به عنوان چوب اندازه گیری استفاده می کنند.

تایپوگرافی

تحقیقات نشان می دهد که فونت های بزرگتر سرعت خواندن را بهبود می بخشند. بازدید کنندگان وب سایت هنگامی که تایپوگرافی خوانا و واضح است ، بیشتر درک می کنند. به نظر می رسد که فاقد مغزی است ، اما فراموش کردن آن آسان است.

شفافیت ترغیب می کند.

طبق گفته های Flint McGlaughlin ، بازدید کنندگان وب سایت شما با چند سوال در سایت شما قرار می گیرند:

  1. من کجا هستم؟
  2. در اینجا چه کاری می توانم انجام دهم؟
  3. چرا باید این کار را انجام دهم؟
  4. هرچه بازدید کنندگان وب سایت راحت تر بتوانند آنچه را که می گویید درک کنند ، ترغیب آنها برای انجام آنچه می خواهید راحت تر است.
فهم کدام یک راحت تر است؟

محتوای ساده: بازاریابان هوشمند برای بهبود تسلط شناختی فعالیت می کنند. هنگامی که مطالب و تصاویر شما به راحتی قابل خواندن است ، این احساس راحتی یک بازدید کننده را دارد.

هرچه درک مطالب شما ساده تر باشد ، آن را بیشتر آشنا می کنید ، بنابراین تصمیم گیری برای خرید آسانتر می شود.

دستور زبان خوب

اهمیت دارد زیرا این بخشی از اولین تصور مشتریان در مورد برند شما است. تایپی در اینجا یا آنجا اعتبار شما را خراب نمی کند ، اما یک الگوی مداوم از دستور زبان بد اعتبار شما را آزار می دهد.

83
17 تیر 1399
..نظرات..
..مقالات پربازدید..
طراحی سایت

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

  آموزش قرعه کشی در اینستاگرام   با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی . امروز با آموزش قرعه کشی در اینستاگرام برای کسانی که علاقه به ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارند در خدمت شما هستیم . بحث قرعه کشی در اینستاگرام با توجه به فراگیر شدن این شبکه اجتماعی که البته امروزه زیرمجموعه فیسبوک مطرح میشود ، زیاد شده است . البته این احتمال وج...

22279
24 فروردین 1398
سئو

چگونه ویدیو کلاس های آنلاین (وبینار) را ضبط کنیم؟| آموزش ۳ روش

در این مقاله به شما آموزش می دهیم چطور و با چه ابزارهایی می توانید کلاس های آنلاین و یا ویدیوهای آموزشی خودتان را ضبط کنید. امروز که حال و روز جهان خوب نیست، حضور مردم در کنار هم کمرنگ تر شده و فاصله ها از هر زمان دیگری بیشتر شده است. این شرایط به ما فهماند تا چه حد زندگی انسان مدرن وابسته به اینترنت است. این روز ها که همه ی ما مجبور به ماندن در...

7636
08 اردیبهشت 1399
طراحی سایت

bit.ly چیست ؟

بیتلی یا bitly یکی از شناخته‌شده‌ترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است. این سایت با نشانی https://bit.ly در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. یک کوتاه کننده‌ی لینک وظیفه دارد تا لینک‌های مورد نظر کاربران را به شکل کوتاه و قابل خواندن و نوشتن تبدیل کند. این سرویس در هر ماه حدود ۶۰۰ میلیون لینک کاربران را کوتاه می‌کند. علت استفاده از...

6531
27 آذر 1398