طراحی سایت لیلیوم
درباره طراحی سایت لیلیوم

فروشگاه اینترنتی عطر ادکلن اصلی ارجینال لیلیوم Liliyome ارائه دهنده برترین برندهای عطر ، ادکلن و لوازم آرایشی بهداشتی با کیفیت عالی و ارسال سریع عطر، ادکلن و لوازم آرایش به تمام نقاط کشور می باشد.
لیلیوم نامی ماندگار در زمینه تأمین لوازم آرایشی و عطر اورجینال از برندهای روز دنیا می باشد. مجموعه لیلیوم با در دست داشتن امکانات و سابقه طولانی در این امر توانسته فضای خوبی را برای مشتریان خود از جهت تأمین کالا ایجاد کند.

تیم وب پن تست تا بحال توانسته بیش از ۱۰۰ فروشگاه اینترنتی را راه اندازی نماید که لیلیوم یکی از آنها میباشد.

..آخرین مقالات..
سئو

انواع سئو

تمامی فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت [📈] در چهار قسمت خلاصه می شوند: سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال و سئو دامنه در این مطلب قصد معرفی انواع روش های سئو سایت را داریم. همه ی ما میدانیم که تولید محتوای با کیفیت به بهبود سئو سایت [📈] کمک می کند، همه ی ما می دانیم که بک لینک ها بر روی رتبه بندی موثراند، همه ی ما میدانیم که …. اگر قصد شنی...

2
10 آبان 1399
سئو

انواع سئو چیست

تمامی فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت [] در سه قسمت خلاصه می شوند: سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال، در این مطلب قصد معرفی انواع روش های سئو سایت را داریم.

2
10 آبان 1399
سئو

مدل STP در بازاریابی چیست؟ (بخش‌بندی، هدف‌گیری، جایگاه‌یابی)

مدل STP: بخش‌بندی (Segmentation)، هدف‌گذاری (Targeting) و موقعیت‌یابی (Positioning)، سه عنصر حیاتی تلاش‌های استراتژیک بازاریابی هستند. امروزه بخش‌بندی، هدفگیری و جایگاه‌یابی (STP) یکی از راهکارهای استراتژیک آشنا در بازاریابی مدرن محسوب می شود. این مدل یکی از رایج ترین مدل های اعمال شده بر روی فعالیت های بازاریابی است. در نظ...

5
10 آبان 1399